.

.

Горещи продажба мода бижута, луксозни жени годежен пръстен 5а Циркон 5а Циркон камък сребро 925 годежен пръстен пръстен подарък

Горещи продажба мода бижута, луксозни жени годежен пръстен 5а Циркон 5а Циркон камък сребро 925 годежен пръстен пръстен подарък

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -50 %
BGN 24.00
Брой продукти
В магазина


Превозот време 1. Кога плаќањата се расчисти, јас ЌЕ БРОД ОБЈЕКТ во рок од 1-3 работен ден (со исклучок на државни празници и неочекувани работи). Тоа обично трае околу 8-25 работни дена за САД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, 15-30 работни дена да го Европа. Сепак, тоа ќе бидат одложени поради доцнењето на царинење.
2. побрзо Превозот е достапен додека дополнителен надоместок ќе се наплатува. Ако треба, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Враќање Размена политика Ако вашиот предмет ќе пристигне во задоволување состојба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас.
Ако не е така, ве Молиме Контактирајте со нас во рок од 7 дена по добивањето на објектот, ние ќе замена или рефундирање на пари (s/h не се враќа). Сè може да се реши без да остават негативен фидбек. ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.
Контактирајте со НАС
1. pls оставете го вашиот телефонски број ,тоа е погодно за пост канцеларија да ве контактираме кога ќе објектот ќе пристигне ,или објектот ќе биде испратена назад до мене ,и јас сум одговорен за превозот само за еден пат ,доколку предметот се враќа за недостаток на вашиот телефонски број ,и јас не сум во позиција да ја !па ве молиме да бидете сигурни дека телефонскиот број е лево и десно !Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка !
2. Иако ние се големо внимание за да се избегне боја варијанта, но тоа може да се случи од време на време, ве молиме да користите фотографии како водич само. Ви благодариме.
3. За било какви прашања, слободно контактирајте со нас throuth e Bay порака. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Подробности

Размер На Пръстен:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Широчина На Повърхността:
2мм
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Стил:
Класически
Пол:
Жени
търговска марка:
choucong
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Материал:
Кубичен Цирконий
Случай:
Годеж
Формамодел:
Кръг
Тип На Метали:
Сребро проба 925
Метален Печат:
925
Тип На Метали:
Сребро проба 925
is_customized:
Yes
Размер на камъка:
1.2 мм*1.2 мм

Те също купуват с този продукт