.

.

Продажба на едро 30шт високо качество на сребърен годежен пръстен, пръстен от неръждаема стомана във вътрешността на полирани гладки 6 мм

Продажба на едро 30шт високо качество на сребърен годежен пръстен, пръстен от неръждаема стомана във вътрешността на полирани гладки 6 мм

Оценки на купувача:

BGN 17.58
Брой продукти
В магазина


трговија на големо 30pcs врвен квалитет сребрена свадба бенд од не ' рѓосувачки челик прстени внатре полиран мазна 6mm во ширина
Ставка Опис
Ќе добиете меша 30 мажите на жените свадба прстени, од нерѓосувачки челик бенд прстени, внатре мазна, добар квалитет
Сите Нови и големина опсег 17-18-19-20-21mm
Превозот и Испорака
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по приемот на плаќање. Пакетот ќе биде предаден преку Кина Пост воздухопловната. (ова е бесплатно) може да имаат следење на број. Времето за испорака е околу 15-25 работни дена, ние исто така, обезбеди експрес испорака, но ќе има дополнителни превозот цена.
Политика На Враќање
Ако сте незадоволни со нашите предмети, ве Молиме да се вратат со оригиналниот пакет рок од 7 дена. Ние ќе се 100% враќање на парите . Купувачи се одговорни за поштенски за враќање ве Молиме, напишете реден број на парцела за лесно да ги проверите.
За НАС
Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме професионални накит големо, фокусирајќи се на сите видови на модни накит трговија на големо, се обезбеди со прстени, обетки, белегзии, wristbands, ѓердани, приврзоци и други модни накит и додатоци. се надеваме дека ќе го најдете вашиот омилен накит тука. Ние сме посветени на обезбедување на најдобри квалитетни производи и најдобра услуга за вас. Ако имате потреба да контактирате со нас,можете да испратите пораки или e-mail порака, ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Ви благодариме!

Подробности

Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
mixmax
Формамодел:
Кръг
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Модерен
Случай:
Сватба
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Материал:
Метални
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Широчина На Повърхността:
6мм
Пол:
Унисекс
Съвместимост:
Няма
Функция:
Няма

Те също купуват с този продукт