.

.

6tea чаша, 40 мл Dragon purple глинени чаши, Начало / офис супени комплекти, автентичен Китай вятър чай

6tea чаша, 40 мл Dragon purple глинени чаши, Начало / офис супени комплекти, автентичен Китай вятър чай

Оценки на купувача:

BGN 14.00 -7 %
BGN 15.04
Брой продукти
В магазина


Остави ми порака која боја сакате,ви благодариме!
!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци за информациите во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена .Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Подробности

Вид Съдове За Пиене:
Чаши И Чинии
документ:
CIQ, ЕИО, CE / EU
търговска марка:
Ланбэйцзя
Форма:
Един слой
Тип:
Чаени чаши
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Техника:
Гравюра
Материал:
Purpurea Глина
Брой:
6-10
Номер На Модела:
В0104
Цвят:
Черен, Кафяв

Те също купуват с този продукт