.

.

Перлено бял цветен калъф sFor на корпуса Huawei Nova 5.0 inch Case sFor fundas Huawei Nova Cover Case + притежателите на карти възкачи celular

Перлено бял цветен калъф sFor на корпуса Huawei Nova 5.0 inch Case sFor fundas Huawei Nova Cover Case + притежателите на карти възкачи celular

Оценки на купувача:

BGN 9.00 -19 %
BGN 11.17
Брой продукти
В магазина

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Врежана Цвет Случај сфор coque Huawei Нова 5.0 инчен Случај сфор fundas Huawei Нова Корица дело + Картичка Носители

Подробности

Функция:
Поставка за крака,с джоб за карти, Грязеустойчивая, антидетонационная
Дизайн:
Обикновен, Екзотичен, Ретро, Матиран, Геометричен, С Шарките, Бизнес, Абстрактен
Характеристики:
за Huawe Hauwei Cove Bag Hauwei Hawaii shell Protect Huawi estuche
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
калъф от планински кристал
търговска марка:
mksup
Съвместим Марка:
Huawei
Размер:
for Huewei Hawaii CellPhone celular Huewei Huawe Cell carcasas Huaiwei
Размери:
за покриване на Huawi Huewei estuche Huaewi възкачи kryty на корпуса Hawaii
осветление:
за мобилен телефон Huewei Hawaii celular Huewei Huawe Cell carcasas Huaiwei
Кораби От:
за Huwei Huawey fundas Back Huawi Huewei balr Caso Huawe прекрасна
Приложение:
за Hawaii Huwei kryty Mobile Hawaii Huawi fundas capinhas Hawaii
Инсталация:
за Huawei Nova Huaiwei capinhas Huawei Zebra Mobile frontje
Характеристика:
Портфейл Стил Флип Калъф
Функция:
Кал-устойчиви, анти -- драскотина
дата на доставка :
1-2 Работни Дни
Пакет:
Торба OPP само
КОСТЮМ ЗА 1 ЧОВЕК:
за fundas Huawei Nova 5.0 inch Case
КОСТЮМ ЗА 2-МА ДУШИ:
за корпуса Huawei Nova Cover Case

Те също купуват с този продукт