.

.

YKSPACE прозрачен мек силиконов калъф TPU за Samsung Galaxy S6 S7 edge S8 S9 Plus Note 8 задната част на кутията ультратонкая Антидетонационная

YKSPACE прозрачен мек силиконов калъф TPU за Samsung Galaxy S6 S7 edge S8 S9 Plus Note 8 задната част на кутията ультратонкая Антидетонационная

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -34 %
BGN 3.02
Брой продукти
В магазина


1. Цените не вклучувајќи обичај должност на дестинација земји.
2. Начини на плаќање : со Кредитна Картичка, Web Money, T/T, Western Union, QIWI Паричник, Boleto.
1. Во Светот Превозот. ( Освен некои земји и APO/ FPO )
2. Цел ќе биде предаден во рок од 4 работни дена по потврдена.
3. Да се осигура дека вие може да ги добиете цел успешно, ве молиме да се осигурате ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е ТОЧНА.
1. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако нарачката ќе биде примена и цел може да се врати во рок од 30 дена по примени. (Ако објектот е во вашиот процесија повеќе од 7 дена, тоа се смета да се КОРИСТИ и ние ќе НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕ EXPECPTIONS!) Враќање превозот цена е мечка од страна на продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со ПРИЕМОТ на пратката.
3. Ние НЕ преземаат ЦЕЛОСНА RESOPNSIBILITIES, како што се : сообраќајни несреќи, одложувања, екстра данок или други царински проблеми.
1. Предмети гаранција ограничено време е 12 месеци и додатоци доаѓаат со 3-месечен-време.
2. Сите неисправни објект се врати МОРА да БИДЕ во рамките на гарантниот период. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТОТ СО EXPERIED ГАРАНЦИЈА
1. Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Задоволство ни е да се обезбедат услуги за вас.
2. Ако имате било какви предлози за нашата продавница или на нашите услуги, ве молиме да ни кажете веднаш. Ние се случува да се промени на подобро.
3. Обезбедување добар шопинг средина е цел ние се настојува да се постигне. Ви благодариме! Сакате да имате добар шопинг искуство!

Подробности

Материал:
S7, S7 edge, S8, S8 Plus, S6, S6 Edge, S6 Edge Plus, S9, S9 Plus, Note 8
Дизайн:
Бизнес, Прозрачен
Съвместима Samsung Модел:
Galaxy S9 Plus, Galaxy S9, Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S7 Edge, Galaxy S7, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, Galaxy S6 edge plus, Galaxy Note 8
Съвместим Марка:
Samsung
Функция:
Антидетонационный материал
Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
Тип:
Наполовина е увита калъф
търговска марка:
YKSPACE

Те също купуват с този продукт