.

.

3D слънчоглед за Apple iPhone 8, Плюс калъф за телефон iPhone 8 iPhone8 изкуствена кожа калъф за мобилен портфейл магнитен флип щанд на кутията

3D слънчоглед за Apple iPhone 8, Плюс калъф за телефон iPhone 8 iPhone8 изкуствена кожа калъф за мобилен портфейл магнитен флип щанд на кутията

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -5 %
BGN 6.29
Брой продукти
В магазина


Имаме повеќе други додатоци за овој телефон. Ве молиме да пребарувате во нашата продавница. Ви благодариме!
Функција :
3 D Сончоглед За Apple i Phone 8 Плус Телефон Случај За i Phone 8 i Phone8 СТП Кожа Мобилни Школка Паричникот Магнетни Флип Стојат Маска
1. Состојба : 100% Сосема НОВ.
2. Материјал : Кожа
3. Ажурирајте го вашиот ТЕЛЕФОН безбедно и заштитени во стил со овој кожата случај додаток.
4. Се лизга во вашиот ТЕЛЕФОН да додадете прскање на боја.
5. Достава на инстант сите околу заштита од гребнатини, Изградена од мазна, да се третира гума што е отпорен на нечистотии и дамки, Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани од кожата.
6. Шок абсорбента, shatterproof, и анти-нула материјал.
7. Големина : Совршено се вклопуваат за Apple i Phone
Ако не можете да потврдите вашиот модел на телефон,ве молиме проверете подолу фотографија или контактирајте со нас
прво пред вас што цел,ви благодариме!
За Apple i Phone 8
За Apple i Phone 8 Плус

Подробности

Материал:
за iphone 8, за iphone Plus 8
Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
Функция:
С джоб за карти, подложки за краката, Грязеустойчивой, антидетонационной
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 8 Plus, iPhone 8
Дизайн:
Обикновен, Цветя, Екзотични,Матиран, Геометричен, Гланц, Бизнес,Узорчатый, Абстрактен,Спортен
Характеристики:
Книгата стил 2 слота за карти + 1 интеграционни дизайн на чантата
търговска марка:
Касамс
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Тип:
Флип Калъф
Размер:
For Apple iPhone 8/8 Plus

Те също купуват с този продукт