.

.

Двуслойни хибриден Броня калъф устойчив на удари противоскользящий точков мек каучук и твърд PC делото за Samsung Galaxy J7 J700 J700F J700H }

Двуслойни хибриден Броня калъф устойчив на удари противоскользящий точков мек каучук и твърд PC делото за Samsung Galaxy J7 J700 J700F J700H }

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -16 %
BGN 4.78
Брой продукти
В магазина


Опис : Дизајнирани за активен начин на живот,можете да продолжите да го користите вашиот уред без отстранување од случајот. 2 парчиња технологија за ултра заштита.Надворешниот слој направен од крути пластични, внатрешниот слој направен од мек Силикон со двојна заштита. Шок и отпорност на duarable силикони дава дополнителна удобност за уредот. Солиден пластични обезбеди силна одбрана. Екстра браници за заштита околу 4 аглите за да го апсорбира ударот во случај да се откажат од вашиот телефон. Заштита на вашиот телефон од гребење, шокови, случајно капки и судир. Боја : Хибрид Лесно, брзо вклучување/исклучување на инсталацијата, прецизност отсечени за вашиот копчиња, пристаништа, камерата и блицот. Додаток само, Телефон ont вклучени. Компатибилен со : За Samsung Галакси J7 2015 J700 J700 H J700 FONLY
НЕ За Samsung Галакси J7 2016/2017!!
Пакетот вклучува :
Ако се избере Само во Случај На пакет само вклучувајќи
1 buc случај
Ако изберете Случај и Екран Заштитник . Пакетот вклучувајќи
1 buc случај
1 buc перо
3 компјутери LCD Филмови (Не Калено стакло екран protecotor)


Подробности

Пакет:
Случаят & протектор на екрана, е само повод
Дизайн:
Бизнес, Обикновен, Спортен, Ретро, Геометричен
Съвместим Марка:
Samsung
Функция:
Антидетонационная, сверхпрочная защита,устойчивост на замърсявания
Характеристики:
калъф за Samsung Galaxy J7 2015 J700 J700F J700H
Търговия На Дребно Опаковка:
No
търговска марка:
elegaming
Размер:
5.5 inch
Съвместима Samsung Модел:
Серия Galaxy J
Тип:
Монтирани Случай

Те също купуват с този продукт