.

.

Сладък калъф за телефон iPhone 5 на Корпуса Flower Dandelion Style Soft TPU Capa за iPhone 5S SE Fundas Wind Rose Chime делото аякс

Сладък калъф за телефон iPhone 5 на Корпуса Flower Dandelion Style Soft TPU Capa за iPhone 5S SE Fundas Wind Rose Chime делото аякс

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -24 %
BGN 7.94
Брой продукти
В магазина

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Симпатична Телефон Случај За i Phone 5 Coque Цвет Глуварче Стил Мека TPU Capa За i Phone 5 S SE Fundas се Зголеми Правец на Свири Задниот Поклопец ајакс

Подробности

Материал:
за iPhone 5, iPhone 5s, за iPhone SE
търговска марка:
mksup
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
Наполовина е увита калъф
Функция:
Грязеустойчивый
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE
Размер:
For ipone iphon ihone ifon aifon i phone phone accessories handy case
is_customized:
For iPhone 5S iPhone applr applw appple appale aifon ifone,For ipone iphon ihone ifon aifon i phone phone accessories handy case,For TPU Capa For iPhone 5S SE Fundas Rose Wind Chime Back Cover ajax
Воспользуйся:
За iPhone 5S телефон, аксесоари за телефон удобен калъф за iPhone телефон аякс капак 5 Корпуса цвете глухарче сладък телефон
Номер На Модела:
за appile appkle appll applie applr applw appple appale aifon ifone за iPhone 5 case carcaso case iPhone 5S SE Fundas Wind Rose
Място на произход на стоките:
за appile appkle applie applr applw appple appale aifon ifone
Материал:
За ipone iphon ihone ifon aifon i phone аксесоари за телефони удобен калъф
Характеристики:
За iPhone 5, за ipone iphon ihone ifon aifon i
Дизайн:
бизнес
Дизайн:
За iPhone чанта capinha телефон сладък калъф за телефон iPhone течност
Слотове За Карти С Памет:
За iPhone case celular cover Style Soft TPU Capa за мобилни устройства
Пакет:
За iPhone 5 покриване на аякс phone Chime делото аякс capinha радка
feature1:
carteras mr прекрасна simpsons Venda Quente disque etui обратно външни въоръжение fundas
feature2:
capinhas бод balr etui mujer voiture де cuero cuir venta на корпуса

Те също купуват с този продукт