.

.

BONVAN 3 в 1 Калъф за смартфон iPhone 7 8 6 6s Plus целия защитен търкане Shell твърд матово пълен калъф за iPhone X Capa

BONVAN 3 в 1 Калъф за смартфон iPhone 7 8 6 6s Plus целия защитен търкане Shell твърд матово пълен калъф за iPhone X Capa

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -22 %
BGN 8.98
Брой продукти
В магазина

BONVAN 3 во 1 паметен Телефон Случај за i Phone 7 8 6 6s Плус Целата Заштитна Чистење Школка Тешко Мат Целосна Покрие Случај за i Phone X Capa Продажба Точка : 1.100% Сосема Нов Добар Квалитет И Издржлив Материјал Свежи, Шарени, Стилски 2.Фабриката Директно Продажба, Со Крајна Цена ,И Hight Квалитет. 3.Заштити Вашиот Мобилен Телефон Од Прашина, Гребење 4.Заштита На Вашиот Мобилен Телефон Вредни Investmentfrom Рбет И Да Се Оштети. 5.Моден Високо Оклоп Случаи За i Phone 7 8 6 6s Плус X
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам
- Ве молиме пополнете ги примачите полно име поради новата политика на руската Обичаи.Ви благодарам многу.
Контакт со нас на :
Почитувани Купувачи, ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што во прво време.
За Нас :
Гуангжу Bizhan Трговија co., LTD основана во 2015 година се вклучени во истражување, развој, производство и продажба во комуникацијата пазари главни производи вклучувајќи Калено Стакло филм, LCD собранието digitizer, задниот поклопец, flex кабел, батерија итн . Нашите производи се главно извезува во Европа, сад, Австралија и други пазари. Над 600 клиенти доверба и изберете нас во долгорочна соработка.

Подробности

Материал:
за iPhone 8 Plus за iPhone 7 Plus за iPhone 8, за iPhone 7, 6-Plus 6s Plus за iPhone 6 6s, за iPhone, X
Дизайн:
Бизнес, Матиран
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 6s,iPhone Plus 6,7 iPhone,iPhone plus 6s,iPhone 8, iPhone X,iPhone 6,8 iPhone Plus,iPhone, 7 Plus
Размер:
For iPhone 7 8 6 6s Plus X
Функция:
Anti-knock,Dirt-resistant
търговска марка:
БОНВАН
Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
Характеристики:
3 в 1 случай на цвят удар
Тип:
Монтирани Случай
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Цвят:
Черен, Тъмно Син, Червен, Сребро, Злато, Розово Злато
Функция:
Антидетонационные Грязеустойчивые Царапостойкие удароустойчив
Материал:
Твърд PC
Обувки за обслужващия персонал:
Безплатна Доставка Капка Доставка На Едро Търговия На Дребно
Време е на пазара:
2018 Brand New Hot Selling
Модел 1:
Хит цветен калъф за iPhone 7 8 6 6s Plus X
Модел 2:
3 in1 матов калъф за iPhone X 7 8
Модел 3:
твърд калъф скраб за iPhone 7 8 Plus
Модел 4:
360 цял защитен калъф
Модел 5:
за iPhone 7 8 6 6s Plus X

Те също купуват с този продукт