.

.

Високо качество на сладък карикатура на калъф за мобилен телефон Huawei Y5 II Мек силикон гел Phonet Casi Pone Csse покриване на Casa за Huawei Ascend II Y5

Високо качество на сладък карикатура на калъф за мобилен телефон Huawei Y5 II Мек силикон гел Phonet Casi Pone Csse покриване на Casa за Huawei Ascend II Y5

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -25 %
BGN 7.97
Брой продукти
В магазина

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Висок Квалитет Симпатична Цртан филм Телефон Случај За Huawei Y5 II Меки Силиконски Гел Phonet Casi Pone Csse Покрие Каса За Huawei Искачи Y5 II

Подробности

Материал:
за huawei y5 II
търговска марка:
mksup
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
Наполовина е увита калъф
Функция:
Грязеустойчивый
Съвместим Марка:
Huawei
Размер:
for Huwawei Hauwei hoesje capinha ascend Hwawei CellPhone carcasas Hua
Дизайн:
Шаблон
Характеристики:
за Huawe възкачи на shell funda Huewei Huawe сладък аякс Huewei покритие
Водоустойчив:
за Huwawei Hawaii carcaso celular Huawi Huawei estuche estuche Hauwei
Тип:
за Huawei Hauwei аксесоар balr Huwawei Huawai Cove Cove Huaiwei
Място на произход на стоките:
за Hawei Huawei сладък корица Хавай Huaiwei movil защита на Huawey
Общ Вид:
за Huawei Y5 II Soft Hwawei para Hawei Anti-Explosion kryty a
Пакет:
за Huwawei Hauwei hoesje capinha катерене Hwawei мобилен телефон carcasas Hua
Номер На Модела:
gatto e fiori pineapple supreme mujer voiture де moviles celulars estojo
feature1:
carteras прекрасни семейство Симпсън Venda Quente disque etui обратно външни въоръжение fundas
feature2:
capinhas бод balr etui mujer voiture де cuero cuir venta на корпуса

Те също купуват с този продукт