.

.

Калъф-за награда калъф за Oukitel K6000 Pro луксозен ПУ кожен портфейл флип калъф за Oukitel K6000 Pro Силиконова мека делото

Калъф-за награда калъф за Oukitel K6000 Pro луксозен ПУ кожен портфейл флип калъф за Oukitel K6000 Pro Силиконова мека делото

Оценки на купувача:

BGN 10.83
Брой продукти
В магазина


10712679228600406
1071267922860040 Бесплатен Превозот Флип Луксузни Модни СТП Кожа Случај Силикон Мека Задниот Поклопец Со Телефонот Стои : Карактеристики : Материјал : СТП Кожа+TPU Силикон Дизајн : Флип Случај Кожа Функција : Со Стојат Телефон Носителот
б : Почитувани Купувачи : 1,Ние сме професионални производител на мобилен телефон случаи 2,Ние производство на телефонот случај модел заврши 3,Ако се во нашата продавница можете да го најдете моделот треба 4,Можете да онлајн E-mail консалтинг нашата онлајн сервисот за 5,јас сум сигурен услуги на клиентите може да ви помогне да го најдете она што ви треба модел 6,Нашата онлајн клиент сервис е 24 часа онлајн

Подробности

Материал:
За K6000 Pro
търговска марка:
Шантайм
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тип:
Калъф За Портфейла
Функция:
Грязеустойчивый, антидетонационный, поставка за крака,с джоб за карти, сверхпрочная защита
Дизайн:
Екзотичен, Абстрактен, Спортен, Матиран, Скъпа,Ретро,Бизнес
Съвместим Марка:
За OUKITEL K6000 Pro

Те също купуват с този продукт