.

.

Универсален САМ Dual USB 5 x 18650 LCD дисплей за мобилен телефон Power Bank зарядно калъф кутия за iPhone за Xiaomi Powerbank

Универсален САМ Dual USB 5 x 18650 LCD дисплей за мобилен телефон Power Bank зарядно калъф кутия за iPhone за Xiaomi Powerbank

Оценки на купувача:

BGN 7.98
Брой продукти
В магазина


DIY 5*18650 LCD Дисплеј Моќ Банка Батерија Полнач Кутија За i Phone паметен Телефон
Функција :
1.DIY моќ банка за вашиот телефон.
2.За да ги задоволат вашите побарувачката точно?Направете го тоа сами!
3.Нека биде забавно и практични.
4.Како и за посебни мобилен телефон или други електронски уреди за кои има посебен интерфејс, можете да го поврзете банка енергија со користење на вашите оригинални USB кабел за податоци.
5.Компатибилен со : мобилен телефон,bluetooth,mp3,mp4,итн.
6.Светла LED светло,внатре моќ индикатор светлина.
7.LED индикаторот покажува процент на енергија да биде обвинет.
8.Интелигентна заштита од над-полнење, над-вчитување, кратки-коло.
9.Интелигентни излез, по истекот на полнење опрема, автоматски стоп полни, за да се спречи префрлување од мобилен телефон
Спецификација :
Текст : 5 V 1А-1.2 ЕДЕН
Излез : 5 V 1А/5 V 2 A
Батерија тип : 18650 unprotect
Кутија Боја : Бела
Пакет Се Вклучени :
1 x Моќ Банка Кутија
Забелешка : Батеријата не е вклучен! Полнење Кабел не се вклучени!Додаток Само! Телефонот не вклучуваат!

Подробности

Функция:
корпус на храна
търговска марка:
ЛИОРИ
Капацитет На Батерията:
2000-4999mAh
Материал:
Пластмаса
Съвместим Марка:
Универсален

Те също купуват с този продукт