.

.

Телефон чанта калъф за HTC Desire 200 телефон калъф на гърба на корпуса от изкуствена кожа флип вертикален нагоре-надолу открит кожен калъф

Телефон чанта калъф за HTC Desire 200 телефон калъф на гърба на корпуса от изкуствена кожа флип вертикален нагоре-надолу открит кожен калъф

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -21 %
BGN 6.29
Брой продукти
В магазина

Телефон Кеси Покритие За HTC Желба 200 телефон случај Назад coque СТП кожа Превртите Вертикално Нагоре-Надолу се Отвори на кожата торбичка руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.
Превозот И Ракувањето Со :
Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. Delievery време pls се однесуваат на табелата подолу : **Pls имајте на ум дека delievery време може да се разликува. Особено во шпицот пати. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го направите истрагата. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета.Забелешки :
1. Увозни давачки, даноци и/или било кои локални трошоци не се вклучени во точка цена или превозот товарни обвиненија. Сите такви трошоци настанати ќе биде на купувачи " сметка.
2. Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Цените во нашата онлајн продавница не содржат било кој данок, царина или други давачки, купувачот треба да ги знаат своите увозни регулативи.
3. Ние НЕ сме одговорни за било доцнење или објект исчезнати за време на delievery inlcuding но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, сила majure итн.
4. Ако вашите купени предмети се вратени на нас поради дестинација земји " обичаи или поштенска канцеларија, ние ќе испрати но купувачи мора да го плати превозот на трошоците што ќе настанат.
5. Ние нормално означите вашиот предмет како ПОДАРОК, изјави вредност вообичаено помалку од УСД$30 за товарен лист, со цел да се намали или неважечки вашиот увоз доход. Ако имате било какви посебни барања во царинската декларација, pls известите кога ќе ги нарачате.

Подробности

Материал:
PU
Размер:
16*8*2
Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
Съвместим Марка:
HTC
Дизайн:
Обикновена
Функция:
Anti-knock,Dirt-resistant
търговска марка:
ЛУОШУЯН
Тип:
Флип Калъф
Характеристики:
Флип вертикален нагоре-надолу открит кожен калъф за Носене
КОД:
KZC054
Цвят:
като изложба на изображението
Статус:
В Статута
Директен доставка:
Поддръжка
Вид На Опаковката:
Poly Bag/OPP чанта
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Тип:
100% Чисто Нов
Съвместим Модел:
Подходящ за HTC Desire 200
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
За HTC Desire 200

Те също купуват с този продукт