.

.

OEEKOI скоба за колан ПУ кожен колан на притежателя на флип-надолу капак калъф за Носене за Pantech VEGA LTE EX/LTE M/LTE/Racer/PTL21 Drop Shipping

OEEKOI скоба за колан ПУ кожен колан на притежателя на флип-надолу капак калъф за Носене за Pantech VEGA LTE EX/LTE M/LTE/Racer/PTL21 Drop Shipping

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -17 %
BGN 14.38
Брой продукти
В магазина

Торбичка Случај за Pantech ВЕГА LTE EX/LTE M/LTE/Racer/PTL21 Опис * Сосема Нов Кожа покрие случај за Pantech ВЕГА LTE EX/LTE M/LTE/Racer/PTL21. * Заштитена од надворешни прашина и гребнатини во оваа торбичка случај додаток. * Compatiable со овој телефон совршено! * [Материјал] : СТП Кожа. * [Боја] : Lichee шема,Мазна површина ,Браун. * [Пакет] : OPP. Известување
* Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон што го сакате, на пример : сакам случај за i Phone 6s Плус ,или ние ќе ги испрати по случаен избор. Pls љубезно ве молиме да се разбере .
* Ако изберете превозот начин [Кина пост Обичен Мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод], тоа нема да имаат следење на информации. За тоа е економски превозот начин. Pls се забележи дека пред да се одржи редот.
* Потреба следење на информации, pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail] и така натаму.
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.

Подробности

Материал:
VEGA LTE EX, VEGA LTE M, VEGA LTE, Vega Racer, VEGA PTL21
търговска марка:
ОЕЕКОЙ
Тип:
Чанта
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Функция:
Грязеустойчивый
Съвместим Марка:
Pantech
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Цвят:
Черен, Кафяв
is_customized:
Yes
Стил:
калъф за възглавници
Номер На Модела:
За Pantech VEGA LTE EX / LTE M / LTE / Racer / PTL21

Те също купуват с този продукт