.

.

3D сублимационный калъф мухъл за Huawei G8 е на кутията 100 бр./лот

3D сублимационный калъф мухъл за Huawei G8 е на кутията 100 бр./лот

Оценки на купувача:

BGN 174.40
Брой продукти
В магазина


3 D Сублимација покритие За huawei G8 празно случај 100pcs/Многу
1. Одговараат за сублимација печатење
2. Материјал : пластика
3.Боја : Бела
4.Пакувањето : Картонска Кутија
5. 100pcs/Многу
6.Ние само снабдување празно телефон случај без печатење
Ние главните не 3 D вакуум сублимација машина, Термичка притиснете машина, Сублимација телефон случај, Сублимација хартија, Капа, Кригла, Бојата се менува кригла, Сублимација моќ банка, Т-маица, Копче синџир, Сублимација jigs мувла, Mouse pad, Глувчето, Мозаик, итн. Ако ви треба да знаете детали, ве молиме љубезно ве молиме да ја посетите нашата продавница.
Ако големо количество или се меша со цел, цената може да се преговара и многу конкурентен.
Било какви прашања или им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил или trademanager. Што и да сте голема компанија или само да се почне мал бизнис, ние искрено за поддршка и помош за технологија, детали, итн.
Ние исто така снабдување на 3 D мувла, ако можете, исто така, треба тоа, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ви благодариме!
Фото Покаже :
За Huawei G8 3 D Мувла, Цена : US$29

Подробности

Търговия На Дребно Опаковка:
ДА
Характеристики:
НОВО
Дизайн:
Гланц
Функция:
Антидетонационный материал
Размер:
~
Тип:
Наполовина е увита калъф
Съвместим Марка:
Huawei
търговска марка:
Безна
Цвят:
Бял
Материал:
Пластмаса
костюм за:
Сублимационен печат печат на обложки за Huawei G8
държава:
Празен и нов
Тип:
Случай
Номер На Модела:
За Huawei G8

Те също купуват с този продукт