.

.

Махровое кърпа сладък зимен сън котка кърпа, памучен вана ръце лицето кърпи Toalha De Banho три цвята 74*34 см SMMJ

Махровое кърпа сладък зимен сън котка кърпа, памучен вана ръце лицето кърпи Toalha De Banho три цвята 74*34 см SMMJ

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -16 %
BGN 9.58
Брой продукти
В магазина

Име : Рака/Соочуваат со Крпа Материјал : памук жанила Големина : околу 34*74cm Тежина : околу 110g Пакет : 1pcs рака лице крпи (Pls имајте на ум : постои 5% мерење на отстапување, ако не може да ја прифати големина, pls не место цел) се Мијат Инструкции : 1. Ве молиме чисти пред се користи да се отстрани прашина. Најдобар период за перење и стерилизација на крпи е една недела. 2. На памучни пешкири, има силна алкално отпор, може да се мијат со сапун или лосион. 3. Ве молиме имајте температурата на водата под 30 степен centigrade, не натопете пешкир во лосион за долго време во случај на одѕвонуваше. Рака мие, наместо на машина за миење, се препорачува. 4. Не bleach, и лосион не треба да се белење состојка, така што нема да ја иритираат вашата кожа или да направи крпа исчезнат. 5. Со цел да се задржи светла боја, не insolate, и тоа е најдобро да се исуши во сенка. 6. Имајте на животната средина вентилирани и сува, така како да се спречи точки или бактерии.
Превозот
Превозот во рамките на сад е обично преку USPS приоритет пошта. Исто така можеме да брод на светот преку USPS Глобалната 1 Класа Пошта или Приоритет Пошта.
Плаќања
Зачувам е најпосакувана.
Повратни информации
А. ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања во врска со производот, цена, или превозот, нашите услуги на клиентите претставници тука, подготвен да помогне.
Б. за Вашето задоволство е наша цел,вашите повратни информации е многу важна за нас. ако се чувствувате незадоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, не само што ни остави негативен фидбек.
В. се Надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди, Ако ќе ги задоволи со производот кој сте го добиле.Благодарение толку многу за вашата охрабрување и поддршка ,Ние ќе го направи тоа подобро со вашиот вид поддршка.

Подробности

Расходный материал:
No
Характеристика:
Сгъстен
Усвояването на:
26С-30С
Тип:
Кърпа За Ръце
Техника:
Тъкани
Номер На Модела:
SMMJ
Тегло:
0.1
Модел:
Пишеща машина
Вид На Модела:
С щампи
Материал:
Памук
Форма:
правоъгълник
Характеристика:
Здрави
Стил:
Плътен цвят с печат
Цвят:
син, розов, жълт
Материал:
Памук
Тегло:
100g
Брой:
1бр

Те също купуват с този продукт