.

.

Направи си САМ acrylic round wall mirror clock for home decoration 3D acrylic firgure mirror clock wall sticker, САМ letters mirror watch

Направи си САМ acrylic round wall mirror clock for home decoration 3D acrylic firgure mirror clock wall sticker, САМ letters mirror watch

Оценки на купувача:

BGN 18.00 -5 %
BGN 19.01
Брой продукти
В магазина


2 MM акрилик огледало часовник налепница , DIY писмо 3 D акрилик ѕиден часовник огледало налепница , часовникот огледало налепница деко
Детали за производот и големина
Акрилик ѕид налепница
Материјал : сребрена /злато акрилик огледало 2.0 mm
Производ големина : 40x40cm
Ве молиме љубезно се напомене дека огледалото не стакло огледало ,но акрилик огледало налепница
Користење и предност
Користете го за дома декорација
Напомена : Ова е DIY производ,според renderings (или сопствени идеи), ставете во вашата омилена место.
Пакет Содржи : 1x Огледало налепница
Нашите decal налепници се направени од најдобрите акрилик во индустријата.
Тие може да трае многу години без пилинг или исчезнува. Нашите decal налепници се не штети на животната средина и здравјето.
Инсталација на командната линија :
1. Ве молиме имајте на ѕид чисти пред pasting.
2.Прво, според дефиниција на теренот, се стави на производот добро.
3.Suggst да се земе мал дел од компонента се тестира дали се погодни за metope.
4.Овој производ може да се користи повторно и повторно, ве молиме да користите друг обврзувачки да соработува кога ќе се користи повторно.
5. Притиснете цврсто да се притисне било воздушни меурчиња.
Не : Пепел површина, Скршени површина,нерамна површина Направите : Чисти се изедначи ѕид,плочки,windows,мазна позадина,плакари,пластични.
Начин на плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
(4)Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.

Подробности

Цвят:
Черен, Сребърен, Златен
Тип:
Стенен Часовник
Стил:
Модерен
Модел:
Натюрморт
Комбинация:
Комплект от няколко части
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Вид Стенни Часовници:
Лист 9 мм
Материал:
Акрил

Те също купуват с този продукт