.

.

Безплатна доставка (10 чифта/лот) Детски памучни чорапи гумени нескользящие подови чорапи карикатура на момиче и момче, детски памучни чорапи 1-3лет

Безплатна доставка (10 чифта/лот) Детски памучни чорапи гумени нескользящие подови чорапи карикатура на момиче и момче, детски памучни чорапи 1-3лет

Оценки на купувача:

BGN 12.00 -17 %
BGN 14.38
Брой продукти
В магазина


Материјал : памук (85% памук 15% spandex)
Големина : одговара за нозете должина 12cm-15cm (од 1 до 3 години)
Карактеристики : анти-пропадна точка лепак, цртан филм, прекрасна
Здраво, ве молиме оставете порака за момче или девојка.
Или, Ние ќе брод ќе се меша бои.
Плаќање :
Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на .
Испорака :
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 3-5 дена по обезбеди на парите е безбеден и сигурен.
2. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), e Packet, EMS,DHL,TNT се прифатени.
Време на испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)
Политика на враќање и Обнова :
По примањето на предметите, таму е наједноставниот начин за решавање на проблеми во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна точка. Само пратете ни е-мејл. Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен дена и снабдување со најмалку две решенија за вас. Тоа е нашата чест да ви понудиме комплетна, кавга слободен и пријатно шопинг искуство.
Кликнете на вашата тастатура и да го испрати, така лесно.

Подробности

Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Чорап
Номер На Модела:
TXS0009
Вид На Модела:
Карикатура
Материал:
Памук, Ликра
търговска марка:
Лизиантус
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Пол:
Унисекс
Оферта Възраст :
1-3 години

Те също купуват с този продукт