.

.

Безплатна доставка Прекрасна карикатура Детски чорапи памучни мини с животни унисекс открит чехли обувки новородено 0-9 месеца TW004 подарък

Безплатна доставка Прекрасна карикатура Детски чорапи памучни мини с животни унисекс открит чехли обувки новородено 0-9 месеца TW004 подарък

Оценки на купувача:

BGN 15.00 -22 %
BGN 19.18
Брой продукти
В магазина


• Големина : Една Големина
• Материјал : 85% Памук,15% Spandex
• Пакет : 6 пара/многу, 6 различни стилови и бои!
• Мека и здив слободно
• Одговараат за 0-9 месеци бебето
• Нова Мода Специјален Дизајн
• Многу Удобен за Носење ! Топла продажба !
Бесплатен Превозот ( 10 пара/многу ) 100% Памук Бебе Чорапи се Лизга Гумени отпорни на Подот Чорапи Цртан филм Мало Дете Чорапи TW002 US$ 8.99 /многу
10 пара / многу
Бесплатен превозот 10pairs/ многу Индивидуални Пакување 9-15cm Бебе Нога Маска Бебе Sock (Мешавина на Различни Стилови) Против пролизгување Чорапи TW001 US$ 6.65 /многу
10 пара / многу
Топла Зима Бебе Капа Модели Цртан филм Зајакот Деца Бебе Волна Виножито Шапка + Виножито Шамија Поставите Бебето Подарок Бесплатен Превозот TM010 US$ 6.45 /парче
5 Боја Подароци НОВА Панда во Облик на Прекрасна Момче Девојка Капи Зимски Бебе Шапка Плетени Капи Деца се Задржи Топло Шапка TM012 Бесплатен Превозот САД$ 3.50 /парче
Бебе Шапка Панда Стил Faux Волна Деца Шапка и Шамија Поставите Бебето Зимски Капи Божиќ Подарок за Момчиња и Девојчиња TM001 5 Бои US$ 5.80 /парче
Новороденче Деца Девојки Headband Шапка Beanie Цвет Коса Бенд Чипка Еластична Нова Коса Додатоци TF003 Бесплатен Превозот САД$ 3.50 /парче
Царинење ! 10pieces/многу Бебе Девојка Чипка Headband Headwear Девојки Качулка Коса Додатоци Бебе Коса Бенд Бесплатен Превозот TF002 US$ 7.98 /многу
10 парчиња / многу
Нов Стил Убава Headband Hairband Бебе Девојки Цвеќиња Headbands Деца' Коса Додатоци Бебе Божиќ Подарок TF006 Слободни Брод US$ 11.70 /многу
10 парчиња / многу
Плаќање :
Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на .
Испорака :
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 3-5 дена по обезбеди на парите е безбеден и сигурен.
2. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), e Packet, EMS,DHL,TNT се прифатени.
Време на испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)
Политика на враќање и Обнова :
По примањето на предметите, таму е наједноставниот начин за решавање на проблеми во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна точка.

Подробности

Тип Елемент:
Чорап
Отдел Име:
Дете
Вид На Модела:
Карикатура
Стил:
Ежедневни обувки
Пол:
Малките Момичета
търговска марка:
Лизиантус
Материал:
Памук, Ликра
Състав На Материала:
Памук
Номер На Модела:
TXS0004

Те също купуват с този продукт