.

.

Гореща Пролет Лято Стил Памук Средни Дълги Чорапи Harajuku Стил На Райета Модел Чорапи Тръба 2 Ленти Барове Чорапи Женски Аксесоар

Гореща Пролет Лято Стил Памук Средни Дълги Чорапи Harajuku Стил На Райета Модел Чорапи Тръба 2 Ленти Барове Чорапи Женски Аксесоар

Оценки на купувача:

BGN 2.08
Брой продукти
В магазина


100% Сосема Нов
Материјал : Памук
Бои : како на сликата
Шаблон Тип : Шари
Големина : Една Големина Пакет Се Вклучени : 1 Пар Чорапи
-ИМАЈТЕ на ум - вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете пет-ѕвезда и позитивни повратни информации. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Ако имате било каков проблем,pls контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Работно време : 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота.

Подробности

търговска марка:
Момиче Liwa
Материал:
Памук
Дебелина на:
Стандарт
Номер На Модела:
CC3122
Дължина На Продукта:
NONE
Тип Чорап:
Ежедневни обувки
Вид На Модела:
Шарени
Тип Елемент:
Чорап
Пол:
Жени

Те също купуват с този продукт