.

.

Висока топло дамско зимно мека кабелна задължителен над коляното дълъг обувки бедрото

Висока топло дамско зимно мека кабелна задължителен над коляното дълъг обувки бедрото

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -2 %
BGN 5.10
Брой продукти
В магазина


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Бела / Сива / Црна
Lengthbout 65cm Еластичен
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
1 инч = 2.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет Се Вклучени : 1 Мода Sockings
Преглед :

Подробности

Тип Елемент:
Чорапи
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Дължина На Продукта:
65cm
търговска марка:
хиригин
Номер На Модела:
отглеждане
Дебелина на:
Тънък
Материал:
Памучни Микс, Памук

Те също купуват с този продукт