.

.

новият пристигането на син плаващ поролоновый каишка Camrera за Nikon Coolpix AW100 и Canon, Sony, Samsung....

новият пристигането на син плаващ поролоновый каишка Camrera за Nikon Coolpix AW100 и Canon, Sony, Samsung....

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -9 %
BGN 8.78
Брой продукти
В магазина

Описи : JJC ST-6 Лебди Пена Рака е направен за да се задржи водоотпорен дигитални фото апарати на цврсти нозе и лесно да се најде во вода. На светли бои рака е лесно да се види во базени, езера или океани. Тоа обезбедува сурфери, kayakers и други активни пливачи со способност за врвка за камерата, да нивните рака, за ослободување на нивните раце кога не преземање на слики. Фјучерси : · го Задржува камери живот и лесно да се најде во вода · се Обезбедува сурфери, kayakers и други активни пливачи со способност за врвка за камерата, да нивните рака, за ослободување на нивните раце кога не преземање на слики Спецификација : · 100% Сосема Нов · Боја : Сина · Количина : 1 Пакет се Вклучени : 1 x Лебди Пена Рака

Подробности

Номер На Модела:
Сини
търговска марка:
Хари добре

Те също купуват с този продукт