.

.

Сърцето овална форма популярни hardcase вечерни чанти малки вечерни клатчи и мини вечерни чанти за сватба от сватбена вечерта на бала

Сърцето овална форма популярни hardcase вечерни чанти малки вечерни клатчи и мини вечерни чанти за сватба от сватбена вечерта на бала

Оценки на купувача:

BGN 29.00 -47 %
BGN 54.42
Брой продукти
В магазина

Срцето овална форма популарни hardcase вечер чанти мали вечер канџите и мини вечер кеси за свадба булчински матурска вечер
БРЕНД НОВИ & ПЕНЛИВИ
Домот Кристал Канџите & Вечер Чанти
Ова е високо крајот исклучителна Метална Рамка & A+ Кристал торба. Исклучително софистицирани.
Ние се чувствуваат горди да се воведе нови дизајни во кристализиран спојки чанта како оваа ВЕЧЕР ТОРБА . Едноставен, но зачудувачки, ова е сигурно да се биде зборува точка во секоја прилика. Овој кристал спојки вечер торба е целосно украсен со кралската квалификувани ШВ слични кристали, кои се рака залепени и се наредени gorgeously над својот метален тело. Има сребро или злато или gunblack метален синџир е веќе вклучени во внатрешноста на спојката, можете исто така да го имаат ова еден на вашето рамо. Купи денес и да го направи изразување на одличен облека со оваа прекрасна вечер спојки торба.
Детали за производот Украсен со квалитет на Кина А+ кристали во Боја : Црна, Морнарско, Виолетова, добредојдовте на сопствени цел. Квалитетот Тешко метална рамка Факултативна сребро или злато или црн синџир за да го имаат како кристал чанта Кристал затворач на врвот како безбедно затворање Екстра кристали со нега инструкции за безбедност Пристигнува во меур торба заедно со подарок кутија
Приближна Мерка
Должина : 15 Сантиметри
Висина : 11 Сантиметри
Длабочина : 4.5 Cm
ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи на влијание од страна на Осветлување и различни екранот прикажана е малку боја различни, но тоа е сличен легален начин shoting
Класичен Срце Облик Кристал Вечер Чанти Кристал Спојки
Класичен Срце Облик Кристал Вечер Чанти Кристал Спојки
Класичен Срце Облик Кристал Вечер Чанти Кристал Спојки

Подробности

Размер:
Mini(Max Length
Тип Елемент:
Чанти
Стил:
Модни модели
Форма:
Рамка
Случай:
Парти
Пол:
Жени
Тип Чанти:
Вечерни Чанти
Твърдост:
Труден
Интериор:
Няма Джоба
Украса:
Пайети
Номер На Модела:
R08
търговска марка:
Кралски Славеи
Вид На Модела:
Твърд
Подкладочный Материал:
Атлас
Тип На Затваряне:
покритие
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Основен Материал:
Polyester
Външен вид:
Външен Джоб
Предмет на:
Мини-клатчи и вечерни чанти
Стил:
Коробчатые съединители
Материал:
Прикачване на кутията Rhinestud и метална рамка
Цвят:
Оранжев и червен
Размер:
15*11*4.5CM
Аппи за:
Парти, Абитуриентски Бал, Вечер, Ден, Сватба
Подарък кутия:
ДА
обичай цвят:
Да, На Разположение
верига:
Една дълга верига на рамото вътре
специален:
Допълнителни камъни се предоставят

Те също купуват с този продукт