.

.

нов дизайн в розово слънчоглед cystal клатч планински кристал вечер клатч камък партия чанта (88165A-P)

нов дизайн в розово слънчоглед cystal клатч планински кристал вечер клатч камък партия чанта (88165A-P)

Оценки на купувача:

BGN 113.00 -6 %
BGN 120.00
Брой продукти
В магазина

. За Кристално Кеси
Кристал спојки кеси се дизајнирани да се карактеризираат жена ' s убавина, nobleness и елеганција. Секој оној, топки и свадба се совршени прилики за деликатна блескави кристал спојката за да им помогне на една жена стојат во дружења и да стане центар на внимание.
Детали За Производот
Нашите Предности
-Повеќе од 10 години искуство со кристално апликација
-Професионален дизајн кадар способен да работи на двете ODM и OEM проекти
-Над 2000 постоеле примероци во различни дизајни
-Висок квалитет на - имаме строга контрола на квалитетот стандарди во целиот процес на производство торба)
-Директен фабрика цена дури и за еден-парче цел
-Краток leadtime - 1-4 дена за нарачки помалку од 50 компјутери; 7-15 дена за поголеми количини
Пакување & Испорака
Секој спојки торба е спакуван со разгледување да се избегнат какви било оштетувања за време на превозот.
Курир : DHL, UPS-от и Fed Ex, итн
Парцели ќе пристигне во клиент ' s 3-5 дена по расчисти исплата.
Следење на број ќе биде информиран веднаш по кеси се испраќаат надвор.

Подробности

Тип Елемент:
Чанти
Стил:
Модни модели
Подкладочный Материал:
Изкуствена Кожа
Основен Материал:
Метален
Случай:
Парти
Украса:
Выдалбливают, Диаманти, Цветя,Апликации,Верига
Пол:
Жени
Тип Чанти:
Вечерни Чанти
Твърдост:
Труден
търговска марка:
Туосимаси
Тип На Затваряне:
Без Цип
Форма:
Минаудьер
Интериор:
Джоб За Мобилен Телефон
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Вид На Модела:
Выдалбливают
Външен вид:
Твърди Чанта
Номер На Модела:
88165A-P
Украса:
Апликация, Выдалбливают
HandbagsType:
Вечерни Чанти
Твърдост:
Труден
Случай:
Парти / сватба и универсални / дата
Тип На Затваряне:
Hasp
Техника:
бантикообразное диамантен украса
Материал:
Метал+ПУ +шампанско
верига:
50см
Размер:
може да поставите мобилен телефон / козметика и така нататък
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт