.

.

Мода пискюл дамски часовници Япония малки кварцови часовници гривна рязане на стъкло рожден ден момичета Коледен подарък Юлий

Мода пискюл дамски часовници Япония малки кварцови часовници гривна рязане на стъкло рожден ден момичета Коледен подарък Юлий

Оценки на купувача:

BGN 58.00 -15 %
BGN 68.40
Брой продукти
В магазина


Опис : - Пенливи стакло, ве инспирира со suprise. - Чиста вистински месинг рака, лесен за дизајн стил и атрактивни нараквица. - Дојде во 5 бои, изберете она што ви се допаѓа. - Ние изберете оригиналниот увезени Јапонски MIYOTA движење, издржливи и сигурни. Главни Карактеристики : - Пенливи и shinning стил на дизајн - Japanede Оригинални MIYOTA Кварц Технологија - отпорен на Вода до 3 БАНКОМАТ - 12 месеци Меѓународна Гаранција Спецификација (приближни) - Случај дијаметар : 2.25 cm (0.89 инчи ) прибл. - Случај дебелина : 1.0 cm (0.39 инчи) прибл. - Бенд ширина : 1.0 cm (0.39 инчи) прибл. - Бенд Должина : 19cm (7.09 инчи) прибл. - Бенд Материјал : Месинг - Бенд На djustable : Yes Пакет се Вклучени : - 1 x Службен Јулиј Мода Watch - 1 x Јулиј Службен Кутија Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега. Но, некои опис слики се уште не се замена уште. Стариот издание и Новото издание на двете продажба. Ако сакате да одредите верзија (ако се достапни), ве молиме оставете порака. Пратката 1. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете ги вашите клиент;s адреса, кога ќе го поставите цел. 2. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-15 дена e Packet на EMS : 7-45 дена Стандард за Испорака : 24-60 дена Кина Пост Воздух Mail : 15 - 60 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. 3. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. 2) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад.

Подробности

Характеристика:
водоустойчив
Дебелина На Корпуса:
9мм
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
Дължината На Лентата:
19см
търговска марка:
Юлий
Движение:
Кварц
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Вид На Материала На Лентата:
Сплав
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Широчина На Лентата:
8мм
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Номер На Модела:
JA-1059
Диаметър На Циферблата:
22,5 mm
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Материал На Корпуса:
Сплав
Форма На Корпуса:
Кръг
Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Пол:
Жени

Те също купуват с този продукт