.

.

Новата дама дамски часовници Япония кварц кратки елегантен моден часовник рокля гривна от кожа на момиче, подарък за Рожден Ден Julius Box

Новата дама дамски часовници Япония кварц кратки елегантен моден часовник рокля гривна от кожа на момиче, подарък за Рожден Ден Julius Box

Оценки на купувача:

BGN 29.00 -9 %
BGN 32.00
Брой продукти
В магазина


Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега. Но, некои опис слики се уште не се замена уште. Стариот издание и Новото издание на двете продажба. Ако сакате да одредите верзија (ако се достапни), ве молиме оставете порака. Пратката 1. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете ги вашите клиент;s адреса, кога ќе го поставите цел. 2. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-15 дена e Packet на EMS : 7-45 дена Стандард за Испорака : 24-60 дена Кина Пост Воздух Mail : 15 - 60 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. 3. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. 2) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Повратни информации 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2) Ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине на 1-3 ѕвезди повратни информации, ние ќе ги задоволство да ви обезбеди задоволително решение.

Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Форма На Корпуса:
правоъгълник
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Характеристика:
водоустойчив
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Пол:
Жени
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
търговска марка:
Юлий
Широчина На Лентата:
12mm
Тип Обков:
Обтегач
Материал На Корпуса:
Сплав
Движение:
Кварц
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Дължината На Лентата:
22cm
Дебелина На Корпуса:
9мм
Номер На Модела:
JA-
Диаметър На Циферблата:
30мм

Те също купуват с този продукт