.

.

Секси дамско бельо Секси Бодита Секси Costumes Секси Underwear Близки Sex products Open Crotch Teddies cospalay комплекти

Секси дамско бельо Секси Бодита Секси Costumes Секси Underwear Близки Sex products Open Crotch Teddies cospalay комплекти

Оценки на купувача:

BGN 14.00 -25 %
BGN 18.66
Брой продукти
В магазина


Нашето ветување
Нашата компанија само продаде најдобар квалитет на производи
Ние само се обезбеди најдобра услуга
Ние само го користи најбрзиот logistice
Ние и ветуваме на доверливост пратки
Верувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерство
За Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS/S/M/L/XL/XXL).
Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина,можете да го носат и ќе биде многу Секси.
ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 9 инчи
>
ТЕЖИНА : 45-75 KG
Биста : 70-102cm 27-40 инчи
Половината : 60-96cm 23-38 инчи
Хип : 76-104cm 30-41 инчи
црна
· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .
· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .
· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Тип Елемент:
Боди-Костюм
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Мозайка
търговска марка:
WOAIXDD
Тип Тъкани:
Рипсено кадифе
Номер На Модела:
HS515
Материал:
Найлон, Ликра
Цвят:
Черен
Is_customized:
Yes
Пакет:
Индивидуални опаковки и в найлонова торбичка
Произход:
Иу Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт