.

.

35 см Ram Rem cosplay перуки къса топлоустойчива Боб косата Re Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu с декорация

35 см Ram Rem cosplay перуки къса топлоустойчива Боб косата Re Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu с декорация

Оценки на купувача:

BGN 27.00 -14 %
BGN 31.36
Брой продукти
В магазина


[xlmodel]-[производи]-[8888] Ре : Нула
[xlmodel]-[custom]-[45581]
[xlmodel]-[custom]-[45581]
35 CM Ram меморија Рем Cosplay Перики Краток Отпорни на Топлина Боб Коса Нула Кара Hajimeru Isekai Seikatsu со Украсување
Type : Full Перики
Стил : Стрејт
Материјал : Синтетички Влакна
Бои : Розова, Сина
Должина Големина : Околу 35 cm/ 13.77 инчен
Пакет Содржина : 1 x Перика, 1 x Украс, 1 x слободни капа
[xlmodel]-[фото]-[0000]
* Капа големина е прилагодлив и без игли или лента треба да се бара. Тоа треба да се вклопат за повеќето луѓе. Сите што треба да треба да направите е да се прилагоди на куки во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашиот шеф.
* Предметот е Лесно да се мијат и се грижи само со користење на малку благ шампон во ладна вода. Ве молиме не користете го во Косата Посува или Стави перика воспоставувањето Интензивна Слушнете
Како Да Се Мијат Синтетички Перики
Detangle : Нежно отстранете tangles користејќи широк заб чешел, работат постепено од краевите на база.
Миење : да се Пополни вашиот мијалник со доволно кул вода за да се потопуваат вашиот перика. Се измеша со мала количина на Шампон за синтетички влакна. Натопете вашиот перика за 3-5 минути. Нежно се вртат без триење.
Исплакнете : Исплакнете со студена вода за да се отстранат шампон. Нежно притиснете го со крпа за да се отстрани вишокот на вода. НЕ БРИШЕЊЕ ИЛИ ПРИСИЛУВА.
Сува и Состојба : Место на виткање перика стојат, спреј со Оставете-во средството за смекнување на косата и оставете да се исуши. НЕ ПРИСИЛУВА ИЛИ ДА СЕ ПРИТИСНЕ.
Стил : Откако се суви, се стил, како и обично. Користете ги прстите или широк заб чешел за вашиот стил синтетички перика. Дефинирајте слоеви со Синтетички-Безбедно стил и производи.

Подробности

Специална Употреба:
Костюми
Тип На Източника На:
Аниме
Материал:
Синтетичен
Тип Елемент:
Аксесоари
търговска марка:
Рубу
Номер На Модела:
070-1
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Герои:
Ram Rem
Компоненти:
Перука

Те също купуват с този продукт