.

.

No. 5 Haikyu Haikyuu Shiratorizawa Academy Satori Tendo Uniform Cosplay Костюм За Мъже И Жени

No. 5 Haikyu Haikyuu Shiratorizawa Academy Satori Tendo Uniform Cosplay Костюм За Мъже И Жени

Оценки на купувача:

BGN 41.44
Брой продукти
В магазина


Haikyu Haikyuu Shiratorizawa Академија Satori Tendo Униформа Cosplay Костим За Мажи Жени
Вклучувајќи : : Панталони, Врвот
Ткаенини : Униформа Платно
Пол : Мажи/Жени
Боја : Како на сликата
Големина : XS-XXXL,Една Големина(Сопствени Направени Големина)
Големина на Табелата : (Повеќе специфична големина на табелата подолу се фотографии) Мажи X-Small : висина 165cm/65in,градите 85-90cm/33-35in,половината 73-76cm/28-30in,хип 83-90cm/32-35in,should Width 44cm. Мала : 170cm висина/67in, градите 92-97cm/36-38in, половината 76-79cm/30-31in, хип 90-95cm/35-37in, Should Width 46cm Медиум : висина 175cm/69in, градите 99-104cm/39-41in, половината 81-86cm/32-34in, хип 97-102cm/38-40in,Треба да Ширина 48cm Големи : висина 180cm/71in, градите 107-112cm/42-44in, половината 89-94cm/35-37in, хип 105-110cm/41-43in,Треба да Ширина 50cm X-Large : висина 185cm/73in, градите 114-119cm/45-47in, половината 97-99cm/38-39in, хип 112-117cm/44-46in,Треба да Ширина 52cm Жените Мал : висина 160cm/63in, градите 86-89cm/34-35in, половината 66-69cm/26-27in, хип 91-94cm/36-37in, Should Width 39cm Медиум : висина 165cm/65in, градите 91-94cm/36-37in, половината 71-74cm/28-29in, хип 97-99cm/38-39in,Треба да Ширина 40cm Големи : 170cm висина/67in, градите 97-103cm/38-41in, половината 80-84cm/31-33in, хип 104-109cm/41-43in,Треба да Ширина 41cm X-Large : висина 175cm/69in, градите 107-112cm/42-44in, половината 88-93cm/35-37in, хип 112-118cm/44-46in,Треба да Ширина 42cm Ако не големина одговара,можете да изберете големина" Една Големина ", ние може да обичај прави тоа, ако е така, ве молиме ни e-mail на Родова,Висина, Тежина, Градите, Половината, Колковите, Рамо Ширина(од рамо до рамо), Рака Должина, и Inseam. Ако изберете наменска, ве молиме бидете сигурни да ни ги испратите сите мерки што треба. Ви благодариме!
Детали : Danganronpa Nagito Komaeda Cosplay Костим,сопствени направени во свој мерења
Сите големини се на располагање.За првата опција,можете да изберете соодветна големина како што е подолу :
Превозот Услови
За предмети наменети за вашата земја, ние брод на објектот преку Кина Пост воздух mail,обично тоа ќе се 7-15 работни дена за доставување. Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за други превозникот EMS/DHL/UPS/Федекс,ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Източник:
Хайкю
Специална Употреба:
Костюми
Тип На Източника На:
Аниме
Номер На Модела:
12001171
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Комплекти
Герои:
Сатори Тэндо
Компоненти:
Както е показано на фигура
Материал:
Единни Плат + Ликра Ликра + Вязаная Плат

Те също купуват с този продукт