.

.

MORAZORA 2018 нова мода обувки на платформа на екстремни високи токчета през цялата чорап с катарама тънък ток сватбени обувки Женски помпи

MORAZORA 2018 нова мода обувки на платформа на екстремни високи токчета през цялата чорап с катарама тънък ток сватбени обувки Женски помпи

Оценки на купувача:

BGN 48.00 -48 %
BGN 92.80
Брой продукти
В магазина


Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм )
Нашиот производ големина стандард :
USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)
USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)
USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)
USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)
USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)
USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)
USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина)
Answer : ___________________________ Note :
1. Големината ќе ја одберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА ! Благодарам многу!
2. Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,ние може да ви помогне !
Производи покаже :
Топла Продажба На Производи :
Dropship и трговија на големо цел купувачот :
1. можете да го преземете слика од нашата продавница да се покаже вашите клиенти или испратите на вашиот продавница за продажба.
2. Ако има цел од вашиот custonmers,ве молиме цел во нашата продавница директно и да се пополни вашиот custonmers'right адреса и да го изберат правото превозот начин,ќе се провери и чевли и испрати без нашите информации .
3. сите ние имаме стил жените чевли во кина ,тука не може да се прикажи ги целосно.Значи, ако сакате да продавате чевли кои во кина ,можете да контактирате со нас, прво ,и испратете ја сликата за нас,можеби можам да ви даде Разумна цена. плаќање :
Ние прифатени сите плаќање на метод. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Испорака :
1. Ние ќе го испрати во рок од 1-5 дена , по плаќањето се потврди со платформа.
2. Nomal случај,ние пишуваме $10 за пакетот и испрати како подарок ,excepted вашето барање. Нормално време на испорака :
Повратни информации :
1. Кога имаш чевли и satisfacted тоа ,ве молиме дајте ми пет ѕвезди и да покаже некои Реалноста шоу на повратни информации ,ова е ни даде најдобра Поддршка.

Подробности

Обувки Размер:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Помпи
Материал Стелки:
PU
Елемент На Модата:
Платформа
Случай:
Ежедневни обувки
is_handmade:
ДА
Сезон:
Пролет / Есен
търговска марка:
MORAZORA
Тип На Затваряне:
Каишка С Катарама
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Форма На Носа:
През Цялата Чорап
Тип Помпа:
Основни модели
Височина На Платформата:
0-3см
Номер На Модела:
Б-LGJ0597
Горния Материал:
Синтетичен
Петата Височина:
Супер висок (8 см-нагоре)
Стил:
Елегантен
Подкладочный Материал:
PU
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
С Платформи:
ДА
Материал На Подметката На:
Дъвка
Размер EUR:
32-43
Петата Височина:
10,5 см
Платформа:
2 см

Те също купуват с този продукт