.

.

doershow Африканска обувки и чанта в тон набор от най-високо качество Womwn обувки и чанти комплекти за италиански обувки и чанта с набор за парти PAA1-1

doershow Африканска обувки и чанта в тон набор от най-високо качество Womwn обувки и чанти комплекти за италиански обувки и чанта с набор за парти PAA1-1

Оценки на купувача:

BGN 100.00 -35 %
BGN 153.60
Брой продукти
В магазина


До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантата
Стоки Опис :
Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата. свадба чевлите и чантата и така натаму.Многу дизајн во акции за вашиот избор.
1.Чевли појавување на спојката торба : цената е за еден сет вклучувајќи 1pair на чевли и 1pc на торба.
2.Материјал : специјален сјајна материјал со украсени превозот камења ширум
3.Боја : разни бои како фотографија.
4.Обработка на време : само 2 работни дена.
5.Превозот : Бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.
6.Политика на враќање : ако не се задоволи со стоката, ние може да се размена на стоки или наплата. Испорака надоместокот за размена на стоки се на сметка на клиентот. Ве молиме пишете ни со стока слика откако сте го добиле. Ве молиме да не го користите стоката, ако сакате да се вратите или размена.
7.Ве молиме контактирајте со нас ако сакате трговија на големо цена. Ние би сакале да ви обезбеди квантитет цитат со вашиот брод трошоци за одделно
Ние може да обезбеди сите видови на модни чевли и појавување на кеси.свадба чевли и појавување на торба.
Вистинска боја на материјалот може да биде малку поинаков од слики поради снимање и вашиот монитор.Ве молиме да се свесни за тоа!
Производи покажува :
Како да се купат преку Али express
Исплата се должи во времето на купување. За да купите објект,кликнете "Купи Сега" копчето. Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати.
Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготви стоката што го наредил и да се направи пратка што е можно поскоро (1-2days) .
За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адреса.вклучуваат име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака,на добивањето на адреса детали.
Купувачот совети
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена, откако беше објавено.
Политика На Враќање :
1.

Подробности

Обувки Размер:
7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Помпи
Материал Стелки:
PU
Случай:
Рокля
is_handmade:
ДА
Стил:
Модни модели
Сезон:
Пролет / Есен
Форма На Носа:
Pip-Чорап
Тип На Затваряне:
Каишка С Катарама
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Тип Помпа:
Основни модели
Горния Материал:
PU
търговска марка:
доершоу
Петата Височина:
Супер висок (8 см-нагоре)
Подкладочный Материал:
PU
Височина На Платформата:
3-5 см
С Платформи:
ДА
Материал На Подметката На:
PU
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Процес:
Лигав
Петата Височина:
Мед (от 1 3/4 до 2 3/4)
Украса:
чар
Кожен Стил:
Мека Кожа

Те също купуват с този продукт