.

.

QUTAA жени помпи Пролет Дамски обувки квадратен висок ток ПУ лачена кожа Остър чорап жена сватбени обувки размер 34-43

QUTAA жени помпи Пролет Дамски обувки квадратен висок ток ПУ лачена кожа Остър чорап жена сватбени обувки размер 34-43

Оценки на купувача:

BGN 40.00 -47 %
BGN 76.03
Брой продукти
В магазина


НИ Големина 3=Нога должина 22 cm=Кина големина 34
НИ Големина 4=Нога должина 22.5 cm=Кина Големина 35 НИ Големина 5=Нога должина 23 см=Кина Големина 36 НИ Големина 6=Нога должина 23.5 cm=Кина Големина 37 НАС Големина 7=Нога должина од 24 см =Кина Големина 38 НИ Size 8=Нога должина 24.5 cm=Кина Големина 39 НАС Големина 9=Нога должина 25 см=Кина Големина 40 НАС Големина 10=Нога должина беа 25,5 cm=Кина Големина 41 НАС Големина 11=Нога должина од 26 cm=Кина Големина 42 НИ Size 12=Нога должина 26.5 cm=Кина Големина 43 НИ Големина 13=Нога должина 27 cm=Кина Големина 44 НИ Големина 14=Нога должина 27.5 cm=Кина Големина 45 НИ Големина 15=Нога должина од 28 cm=Кина Големина 46 Големина мерење т åke Кина s ize 36 Како стојат мерење на мало отстапување е нормално
Генерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со платформа.
1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 2-5 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.
2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 15-25 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .
3. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време,ве молиме контактирајте со нас без двоумење .ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.
4. И цена $9 на пакетот,Во некои индивидуални случаи, купувачите може да треба да платите некои увозни даноци или царински давачки.
Напомена : Купувачи треба да се fford обичај должност
Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-страница
1. ако не го добиете вашиот објект, контактирајте со нас на прво место !(ПРЕКУ Порака /E-Mail/ Трговија менаџер)
1) тоа можеби и се на пат кон вас , ќе ви помогне да ги пратите на информации .ве молиме почекајте трпеливо .
2) тоа можеби изгуби, бидејќи на царината, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
2. ако добивате на вашиот предмет, Во рок од 24 часа , ве молиме проверете го тоа внимателно.

Подробности

Обувки Размер:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
търговска марка:
КУТАА
Петата Височина:
Високо (5 см-8 см.)
Вид На Шипове:
Квадратен ток
Горния Материал:
PU
Тип Помпа:
Основни модели
Форма На Носа:
Остър Чорап
Случай:
Парти
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Материал На Подметката На:
Дъвка
Елемент На Модата:
Дребния
Сезон:
Пролет / Есен
Номер На Модела:
Гюйи-7985
Стил:
Модни модели
is_handmade:
ДА
С Платформи:
ДА
Подкладочный Материал:
PU
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал Стелки:
PU
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Помпи
Размер на КН:
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Петата Височина:
8,5 см
is_customized:
Yes
Стил Чорап:
вътрешен чорап
Височина На Платформата:
0 cm
Горния Материал:
PU
Подкладочный Материал:
PU
Форма На Шипове:
Шпульчатые Токчета

Те също купуват с този продукт