.

.

Amourplato дамски Остър чорап скръстени каишка обувки на висок ток шипове в глезена ремъци рокля обувки размер US 5-13

Amourplato дамски Остър чорап скръстени каишка обувки на висок ток шипове в глезена ремъци рокля обувки размер US 5-13

Оценки на купувача:

BGN 90.00 -30 %
BGN 127.98
Брой продукти
В магазина

Жените Посочи Пети Stiletto Потпетици Отсечени Партија Облечи Чевли НАС Size5-13 КРАТКИ ДЕТАЛИ : Пета Висина : 10cm(4"),Затворен пети,ГЛУЖДОТ РАКА,ова чевли се вклопи во вашиот нога совршено.тоа е безвременски домот stiletto потпетици.
ЗА ГОЛЕМИНА на : Нашата големина опсег од US5 да US13,Стандард НАС големина. Тука може да се најдат не само на нормална големина на чевли, но исто така и на плус големина на чевли со најновите тренд во модата.ако не знаат која големина е погодна за вас,ве молиме да проверите на нашата големина на табелата на левата страна. НАШАТА ПРЕДНОСТ : Прилагодување,ние може да се направи чевли според вашите барања,како што се боја,пета висина,материјал,стил и така натаму.Услуги на клиентите,нашиот продавач ќе се земе брз одговор и професионални консултации за вашите прашања. Квалитет и Гаранција,нашите КК тим ќе двојно проверете ги вашите чевли пред пратката,ние ќе римејк на чевли без никакви трошоци од вас, ако добиете на неисправни производи.така може да се купи со доверба во секое време. OCCASSIONS : Тоа може да биде подарок за себе или за вашите пријател на Денот на Вљубените,Свадбена Церемонија,Мајка's Day,Традиционален празник,Годишнина,денот на Благодарноста,birthday (Роденден), Божиќ,Денот,Бизнис Патување,Ангажирање,Матурска,Забава,итн. Додадете ја вашата омилена продавница,да добијат купон за вашата нарачка.

Подробности

Обувки Размер:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Помпи
Номер На Модела:
AP170207
Подкладочный Материал:
PU
Стил:
Модни модели
Случай:
Рокля
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Горния Материал:
PU
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Петата Височина:
Супер висок (8 см-нагоре)
Материал Стелки:
Дъвка
С Платформи:
No
търговска марка:
Amourplato
is_handmade:
ДА
Тип На Затваряне:
Каишка С Катарама
Форма На Носа:
Остър Чорап
Материал На Подметката На:
Дъвка
Елемент На Модата:
Кръст
Тип Помпа:
Каишка За Щиколотке
Сезон:
Пролет / Есен
Петата Височина:
10см
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Процес:
Лигав
Стил:
Перекрещивающийся Каишка

Те също купуват с този продукт