.

.

Tqfp32 to DIP32 Programmer Adapter Qfp32 Test socket for ATmega8 Series чип

Tqfp32 to DIP32 Programmer Adapter Qfp32 Test socket for ATmega8 Series чип

Оценки на купувача:

BGN 43.68
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^)/~
Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^
^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^
Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга. Потврди модели и спецификации по купувањето , ви благодариме !
Совети : Ако сакате да ја прими стоката побрзо, ве молиме изберете International Express : DHL / Федекс / ЕМС. Хонгконг Пост Воздух Mail и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail транспортни трошоци концесии, но логистика чудни броеви качен на Интернет и испорака пати побавно. Ако изберете, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам многу!
TQFP32 да DIP32 Програмер Адаптер QFP32 Тест приклучок за atmega8 Серија чип
Произведено во Кина (позлатени Добар квалитет)
Одделение : 1 Buc
PIN ГРОФОТ : 32
Теренот : 0.8 mm

Подробности

търговска марка:
ФШХ
Вид Демонстрация Заплата:
Друго

Те също купуват с този продукт