.

.

3 бр./лот нов CNC свд гайка скоба притежателя стомана за SFU1604 SFU1605 SFU1610

3 бр./лот нов CNC свд гайка скоба притежателя стомана за SFU1604 SFU1605 SFU1610

Оценки на купувача:

BGN 72.00
Брой продукти
В магазина

Опис На Производот
3pcs/МНОГУ Нови CNC Топката завртка Орев Заградата Носителот Челик За SFU1604 SFU1605 SFU1610)
Пакетот вклучува : 3 x Топката завртка орев заградата
3 PCS /МНОГУ
Име : топката завртка орев заградата
Поддршка на модели : SFU1604, SFU1605, SFU1610
Материјал : Алуминиум Легура
Површински третман : мелење
Инсталирајте димензии за монтирање на површината : 37mm * 21mm
Една тежина : околу 0.35 KG
Превозот 1. Имаме речиси сите производи во парк, ние ќе го испрати во рок од 24 часа. 2. Нормално Експрес : НиеАгентDHL/ФедексКлиент. Пакет за да DHL/Федекс вкупните трошоци од 3 дена. Следење на број ќе излезе во рок од 3 дена. Ако треба директно да испрати да се DHL/Федекс, тоа ќе ги спаси од 3 дена, цената е 5~10 пати повеќе од Нормално. 3. Пост Воздух Mail понекогаш ќе се одложи, pls не остави 1~3 ѕвезди повратни информации поради ова. Ако превозот задоцнување, pls контактирајте со нас се прошири потврди време пред спор. И задржи во допир. Тоа е repect за нас. 4. Ако сте во Оддалечена Област на DHL/ФЕДЕКС, ние го задржуваме правото задолжен за Далечински Доплата. 5. Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина. 6. Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир ви choosed тоа, не е добро да Царинење. Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. 7 . Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина. Корисниците се одговорни за ЦАРИНА.
Плаќање
Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн
Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Наплата
Кога имате колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии.

Подробности

Те също купуват с този продукт