.

.

Безплатна доставка ARTCUT Software 2009 винил на режещия плотер режещ плотер винил знак да прави дизайн на софтуер

Безплатна доставка ARTCUT Software 2009 винил на режещия плотер режещ плотер винил знак да прави дизайн на софтуер

Оценки на купувача:

BGN 38.00 -12 %
BGN 43.18
Брой продукти
В магазина


5 Компјутери 60 Степен Mimaki Сечење Плотер Сечилото +1 компјутер Mimaki Сечење Плотер Сечилото Носителот Винил Машина Плотер Носителот US$ 15.99 /пакет
15 компјутери/многу 30/45/60 Степен Mimaki Сечење Плотер Сечилото Mimaki Винил Машина Плотер Сечилото US$ 22.99 /многу
15 парчиња / многу
100 компјутери Високо Квалитетни средства за Чистење Брис инк-џет Печатач, Брисеви за Mimaki Ролан Mutoh Топ US$ 18.00 /многу
100 парчиња / многу
Висок Квалитет 2 компјутери Малку 4x10x14 mm Ролки за Ролан Gcc Винил Плотер Машина Бесплатен Превозот САД$ 14.20 /многу
2 парчиња / многу
CB09 Сечилото Носителот и 3 КОМПЈУТЕРИ 45 Степен Graphtec Ножеви една многу US$ 20.99 /пакет
Висок Quanlity Нови Cricut Винил Сечење Плотер Машина Сечилото Носителот бесплатен превозот во САД US$ 13.99 /парче
10 компјутери 3.175mmx20 Degreex0.2mm Карбид PCB Гравирање Битови CNC Рутер Алатка CNC Рутер Битови за Дрво Гравирање Малку CNC Рутер Алатка US$ 12.99 /многу
10 парчиња / многу
1 компјутер 3 D Дрво на Одлуки CNC Рутер Гравирање V Ритам Битови Крајот Мелница 6mmx22mmx120 Сте US$ 18.99 /парче
ARTCUT 2009 Винил Машина за Сечење Плотер Винил Знак изработка на софтвер 9 Јазици
Сите Објекти во нашата продавница обезбеди бесплатен превозот во Русија, САД од страна на E-пакет (EUB), што е потребно 7-15 дена.
Оригиналниот софтверски од Artcut Technology Co., Ltd.
Достапни за Windows 95/98, Windows 2000, Windows XP ,Windows Vista и Прозорец 7.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
1, ARTCUT софтвер нуди решение за signmaking треба, од основните винил сечење на напредни голем формат печатење.
2, Тоа се содржи создавање и алатки за уредување и лесно за вас да ја заврши својата дизајн функции.
3, Вклучени во Artcut, дизајн и сечење програма, се вакви услуги како скенирање, сиво и боја на сликата следење, целосниот текст манипулација, увоз / извоз на датотеки, повеќе undos и redos.
4, Тоа исто така вклучува директна возачи за индустриски популарен секачи и плотери.
5, Artcut диск софтвер, графички диск и упатството за корисникот се во една кутија.
6, На датотеки на .eps, .plt, .dxf, .ai, .JPG и др. може да се увезуваат.
7, Многу порт може да се користи, на пример com, LPT, USB. И може да го спаси toolpath како датотеки.

Подробности

Номер На Модела:
ARTCUT 2009
търговска марка:
STCUT

Те също купуват с този продукт