.

.

КАРБУРАТОР ЗА БЕТОННИ ОТРЕЗНЫХ ПИХ TS410 TS420 FREE POSTAGE 66.5 CC CHOP SAW CARBU CARBURETTOR REPL. OEM P / N 4238 120 0600

КАРБУРАТОР ЗА БЕТОННИ ОТРЕЗНЫХ ПИХ TS410 TS420 FREE POSTAGE 66.5 CC CHOP SAW CARBU CARBURETTOR REPL. OEM P / N 4238 120 0600

Оценки на купувача:

BGN 82.00 -48 %
BGN 158.34
Брой продукти
В магазина


CARBURETOR ЗА СВЕТИ. КОНКРЕТНИ ИСКЛУЧУВАЊЕ ВИДОВ TS410 TS420 66.5 CC МОТОР/МОТОР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИНИ CARBU ИСЕЦКА ВИДОВ CARBURETTOR ЗАМЕНА ОЕМ ДЕЛ# 4238 120 0600
ГАС МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗАМЕНА НА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ
BRAND NEW - CARBURETOR
ОВАА ЛИСТА ОБЈЕКТОТ Е ЗА СОСЕМА НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ CARBURETOR ЗА STIHL CU TOFF ПИЛИ МОТОРИ .ОВАА CARBURETOR Е ТОЧНО ЗАМЕНА ЗА ОРИГИНАЛНАТА, ТОА Е ДОБРО ИЗГРАДЕНИ И ТОА СЕ ВКЛОПУВА PERFECTLLY. ТОА БЕШЕ НАПРАВЕНО ВО КИНА.
АПЛИКАЦИИ :
КОЈ ЌЕ ОДГОВАРА НА СЛЕДНИТЕ МОДЕЛИ.
ОДГОВАРА НА STIHL ИСКЛУЧУВАЊЕ ВИДОВ МОДЕЛИ TS410 TS420 МОТОР/МОТОР .
РОС РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) :
ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 4238 120 0600 ,4238-120-0600
1 X CARBURETOR
СЛИКА МОЖЕ ДА КАЖЕ ПОВЕЌЕ, ТОГАШ НИЕ МОЖЕМЕ ДА,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,НИШТО ПОВЕЌЕ ИЛИ НИШТО ПОМАЛКУ!,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА ОДГОВАРА НА ВАШИОТ МОТОР BEFOR КУПУВАЊЕ НА ТОА.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!

Подробности

Номер На Модела:
TS410 TS420
Тип:
Подробности За Електрически Инструменти
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт