.

.

Нов универсален държач на печатни платки закрепване на мобилен телефон ремонт паяльника преработка на инструмента

Нов универсален държач на печатни платки закрепване на мобилен телефон ремонт паяльника преработка на инструмента

Оценки на купувача:

BGN 6.70
Брой продукти
В магазина


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Универзален држач за мобилен телефон PDA MP3 поправка Може да се залепи со себе прислушување завртки во табелата се Прилагоди нагоре и надолу движење на бајонет може да се добие најдобрата устата ширина и интензитетот Има парчиња бајонет може да се движи, ќе може да избере најдобра позиција за да се одржи вашите коло Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна, тогаш од друг Материјал : Метал Димензии : 12cm x 8cm - 4.72 инчен x 3.15 инчен Колор : Како слики прикажани Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x PCB Носителот алатка

Подробности

търговска марка:
OOTDTY
Тип:
Друго
Номер На Модела:
517AD10519

Те също купуват с този продукт