.

.

нов продукт 300g китайска медицина мелница неръждаема стомана домакински електрическа мелница прах машина, малка хранителна мелница

нов продукт 300g китайска медицина мелница неръждаема стомана домакински електрическа мелница прах машина, малка хранителна мелница

Оценки на купувача:

BGN 141.00 -5 %
BGN 148.78
Брой продукти
В магазина


300 Y Мултифункционален Замав Мелница Хербален Лек во Мелница Disintegrator Pulverizer
Модел : 300 Y Capaticy : 300g Производ Пакување Големина : 41*29*25cm Производ Волумен : 0.029725 м⊃3; Нето Тежина : 4.45 kg/9.8 lb Бруто Тежина : 5.8 kg/12.8 lb Напон : 110 V/220v Производ Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Номинална Моќност : 1300 W Ротирање на ветер : 28000r/мин Мелење Резултат : 30-300 Mesh Производ Ефекти : 1.Мелење На Жито : Црвениот Bean,Зелен Грав,Сусам,Црн Грав,Кикирики,Бадеми И Така Натаму.Тоа не Може да Изгуби Хранлива И Вкусна. Answer : ___________________________ Note : Пред Мелење На Жито,Треба Да се Суви Состојки(Или Пржена),Мелење На Повеќе Деликатна,Мрсна Состојки,Предлагам Да се Исуши,Дури и се Промешува-срј И Потоа Мелење,Па Како Да се Избегне Во Паста. 2.Мирудии : Различни Здравствени Вкус Леќата,Мелење И се Користи Веднаш,Брз И Лесен,со Користење на Домашен Мирудии е Повеќе Здравје И Безбедност.Answer : ___________________________ Note : Мелење Леќата,Со Масло Леќата Ќе Играат Топка,Само Мелење Во Granule,Оваа Ситуација Е Предложено Да се Исуши Или Спи-срј Дробење,Мелење Со Влакна Леќата,ве Молиме да се Намали Тежината На Мелење. 3.Мелење Материјали : Сите Видови На Мали Кинеската Билна Медицина,копче За Контрола, Добар Соработник На Зачува сопственото Здравје. Answer : ___________________________ Note : Кога Мелење Материјали,препорачливо Е да се Направи Материјал се Исуши,Може да се Направи Катастрофален Ефект Е Повеќе Исклучителна,Подготовка на Јадењето Повеќе Придонесуваат За Апсорпција На Цревата И Желудникот Предности на производите : 1.Не се лизга Ореви Фиксна Сечилото на Високо Квалитетни Алуминиумски Орев,Не е Лесно Да се Падне,Лабава,Лизгава Свила,Потрајни,Unscrew Ореви,Ножот се Отстранува За Чистење. 2.Martensite Три Ножеви,Мелење Од Згура Усвојување Superhard Martensite Нерѓосувачки Челик Marerials,Не Поцинкуван Нож Дека Ќе Се Откажат Од Згура По Мелење. 3.Надворешен Тип Да го Замени Јаглерод Четка Едноставно Unscrew Капа,Не Треба Да се Солза се Отвори Фабрика,Лесно да го Замени Јаглерод Четка. 4.Ергономски Се Справи Со Капакот Е Дизајниран Со Човечки Инженеринг,Формирајќи Една Целина.

Подробности

Номер На Модела:
DJ
Материал:
Карбид
Тип:
Част Ръчни Инструменти
търговска марка:
SPExpressDIY
is_customized:
Yes
Използването на:
Начало рана

Те също купуват с този продукт