.

.

400g неръждаема стомана високоскоростен мелница многофункционалната люлка Мелница билково лекарство с високо качество и цена на едро

400g неръждаема стомана високоскоростен мелница многофункционалната люлка Мелница билково лекарство с високо качество и цена на едро

Оценки на купувача:

BGN 167.00 -5 %
BGN 175.98
Брой продукти
В магазина


300 Y Мултифункционален Замав Мелница Хербален Лек во Мелница Disintegrator Pulverizer
400 Y Мултифункционален Замав Мелница Хербален Лек во Мелница Disintegrator Pulverizer Disintegrator Grinds Брзо,Вклучувајќи : Традиционален Кинески Медицински Материјали,Жито,Козметички Состојки,Минерали,се Хранат,Мамка И Така Натаму.Погодни За Семејства,Клиники,Медицински Соба,TCM Аптека Мелници,Ресторани,Скара И Така Натаму. Модел : 400 Y Capaticy : 400g Производ Пакување Големина : 41*29*25cm Производ Волумен : 0.029725 м⊃3; Нето Тежина : 4.6 kg/10.14 lb Бруто Тежина : 6kg/13.23 lb Напон : 110 V/220 V Производ Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Номинална Моќност : 1800 W Ротирање на ветер : 29000r/мин Мелење Резултат : 30-300 Mesh Производ Ефекти : 1.Мелење На Жито : Црвениот Bean,Зелен Грав,Сусам,Црн Грав,Кикирики,Бадеми И Така Натаму.Тоа не Може да Изгуби Хранлива И Вкусна. Answer : ___________________________ Note : Пред Мелење На Жито,Треба Да се Суви Состојки(Или Пржена),Мелење На Повеќе Деликатна,Мрсна Состојки,Предлагам Да се Исуши,Дури и се Промешува-срј И Потоа Мелење,Па Како Да се Избегне Во Паста. 2.Мирудии : Различни Здравствени Вкус Леќата,Мелење И се Користи Веднаш,Брз И Лесен,со Користење на Домашен Мирудии е Повеќе Здравје И Безбедност.Answer : ___________________________ Note : Мелење Леќата,Со Масло Леќата Ќе Играат Топка,Само Мелење Во Granule,Оваа Ситуација Е Предложено Да се Исуши Или Спи-срј Дробење,Мелење Со Влакна Леќата,ве Молиме да се Намали Тежината На Мелење. 3.Мелење Материјали : Сите Видови На Мали Кинеската Билна Медицина,копче За Контрола, Добар Соработник На Зачува сопственото Здравје. Answer : ___________________________ Note : Кога Мелење Материјали,препорачливо Е да се Направи Материјал се Исуши,Може да се Направи Катастрофален Ефект Е Повеќе Исклучителна,Подготовка на Јадењето Повеќе Придонесуваат За Апсорпција На Цревата И Желудникот Предности на производите : 1.Не се лизга Ореви Фиксна Сечилото на Високо Квалитетни Алуминиумски Орев,Не е Лесно Да се Падне,Лабава,Лизгава Свила,Потрајни,Unscrew Ореви,Ножот се Отстранува За Чистење. 2.Martensite Три Ножеви,Мелење Од Згура Усвојување Superhard Martensite Нерѓосувачки Челик Marerials,Не Поцинкуван Нож Дека Ќе Се Откажат Од Згура По Мелење.

Подробности

Номер На Модела:
DJ
Използването на:
Търговско Производство
Материал:
Алюминиево-медна сплав
Тип:
Част Ръчни Инструменти
търговска марка:
SPExpressDIY
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт