.

.

Безплатна доставка! 30 СМ*10 метра дължина фоточувствительной сух филм фоторезист листове за DIY ПХБ прототип, високо качество!

Безплатна доставка! 30 СМ*10 метра дължина фоточувствительной сух филм фоторезист листове за DIY ПХБ прототип, високо качество!

Оценки на купувача:

BGN 35.00 -5 %
BGN 36.78
Брой продукти
В магазина


30cm 10 метри должина Photosensitive Негативни Сува Филм Photoresist Листови За DIY PCB Прототип Бесплатен Превозот! Висок-квалитет ! 10 Метри /МНОГУ Производот вовед : 100% Сосема Нови Димензии : 30cm(Ширина)× 10 метри (Должина) Дебелина : 38µm Сопственост : Негативни
Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби. Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.

Подробности

is_customized:
Yes
Тип:
Част Ръчни Инструменти
Номер На Модела:
CAAT201580600102
Номер На Модела:
30 СМ*10 метра дължина фоточувствительной отрицателна сух филм

Те също купуват с този продукт