.

.

20 мм 1 бр масивна месинг (H62 ), носещи топката високо качество Безплатна доставка

20 мм 1 бр масивна месинг (H62 ), носещи топката високо качество Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 12.46
Брой продукти
В магазина


Состојба 100% Сосема Нов
Во Парк Да
Топка со Дијаметар од 20mm
Топката Материјал Месинг ( H62 )
Количина 1 PCS
Толеранција од +/-0.01 mm
Површината Тркалезни И Мазни
Дувачкиот топки покаже fairish механички изведба, добра отпорност на resitance, одлични електрични својства. Тие создаваат ниско frictions и се обезбедени во passivated состојба.
Апликации опширно вклучуваат s pecial вентили, индустриски пумпи и вентили, електронски уреди, безбедност прекинувачи, греење единици, апарати, мебел шини. Тие се користат во автомобилската, електронската и петрохемиската индустрија.
Топки имаат положено Сертификат за Квалитет ISO9001 Системот, SGS Извештај во согласност со Ro HS Стандардот. Тие се еколошки не-токсични. Ве молиме да бидат сигурни да го користите.
Во светот превозот. Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 24 Часа од плаќање се примени. Објекти обично се испраќаат тој ден ако уплата пред 17 : 00 часот од понеделник преку петок. Плаќања примени по 17 : 00 часот во петок ќе бидат испорачани следниот понеделник. Ние брод предмети дневно за да се обезбеди брза испорака.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации значи сè за нас. Ве молиме да ја напуштат повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно пред да замине повратни информации. Ние ќе направи максимални напори за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со прекрасен решение.
100% задоволството на guranteed!
Поголеми нарачки повеќе од 10.000 КОМПЈУТЕРИ, или треба и други челик критериуми, други дијаметри како се движат од 0,3 mm ~ 60mm, ве молиме кликнете сега! Ние би сакал да се прифати сите барања и да ги задоволи секој клиент е барања со висок квалитет, добра цена и брза испорака!

Подробности

Номер На Модела:
20 mm
Материал:
Месинг H62
Приложение:
Специални вентили, електрически устройства, защитни прекъсвачи, отоплителни агрегати
Сертификат:
ISO SGS RoHs
Форма:
кръгла топка

Те също купуват с този продукт