.

.

Филтър за прахосмукачка/кръгла филтър HV памучни филтриращи елементи/моющийся HEPA детайли прахосмукачка C3-L148B C3-L143B VC14A1-VC

Филтър за прахосмукачка/кръгла филтър HV памучни филтриращи елементи/моющийся HEPA детайли прахосмукачка C3-L148B C3-L143B VC14A1-VC

Оценки на купувача:

BGN 16.88
Брой продукти
В магазина

Правосмукалка Filter/круг ХВ филтер памук филтер елементи/Перат HEPA,правосмукалка делови C3-L148 B C3-L143 B VC14 A1-VC
Опис :
Големина на : A : дијаметар : 146 mm
Б : дијаметар : 130mm
Ве молиме забелешка цел ,да ни каже големина (А или Б) што треба ,ви благодариме !!!
Направени од медицински степен на хартија Haipa
Ефикасна филтер за прашина, грини, микроорганизми и други загадувачи на воздухот, филтрација го оценувате на 99.97%
Висока ефикасност филтер за прашина,Спречува големи честички на прашина во мотор во купето
Се обезбеди почиста услуга живот.Мие,По сушењето, Велосипедизам употреба
Погоден за : Мојата,ieda,ера
Серија : C3-L148 B / C3-L143 B / C5-L181 B / VC14 M1-ВО странска валута / VC14 M2-FY / VC14 C1-VP / VC14 C2-VY / VC12 X1-FP / VC12 X2-FR / VC14 X3-FT / VC16 C3-VR / VC16 C4-RG / VC14 A1-VC
(или за иста големина на правосмукалка)
Пакување : 1 buc
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме изберете во зависност од вашите правосмукалка Модел и ве Молиме замена на филтер(HEPA) на секои 3-6 месеци !!!
СОВЕТ : Ако имате било какви прашања , молам контактирајте ме ,или оставете порака на нас ,ние ќе се потрудиме да ви помогне вас ,ви благодариме

Подробности

търговска марка:
yijia
Вид Вакуум Детайли:
Филтри
Тип:
Резервни Части За Прахосмукачка

Те също купуват с този продукт