.

.

4 микро-влакнести почистващи тампони за Euro-Pro Shark Steam Mop S3250 S3101 S3251 сменяеми почистващи подложки

4 микро-влакнести почистващи тампони за Euro-Pro Shark Steam Mop S3250 S3101 S3251 сменяеми почистващи подложки

Оценки на купувача:

BGN 15.98
Брой продукти
В магазина


Микро-влакна четка подлога за Евро-Про Ајкула пареа четка S3250 S3101 S3251
Лесно да се прикачи, машина-перат и употребливи
Микро-влакна помош обезбедуваат супериорен чистење за гол подот и тешко подни површини
Чисти сите хард-подни површини со моќта на пареа

Подробности

Вид Вакуум Детайли:
Парцали За Парцал
Тип:
Резервни Части За Прахосмукачка
is_customized:
no

Те също купуват с този продукт