.

.

Прозрачни надуваеми секси латексови гамаши с цип гумени панталони панталони CK-0037

Прозрачни надуваеми секси латексови гамаши с цип гумени панталони панталони CK-0037

Оценки на купувача:

BGN 204.00 -5 %
BGN 215.22
Брой продукти
В магазина


Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени
Опис
1. со патент
2. Изработени од 100% природен латекс
3. 100% се рачно изработени
4. Дебелина : 0.4 mm

Големина на табелата
1. Големина на мажите :
2. Големина за Женски
Боја шема
Носат латекс
1. Влечење на латекс облека-која се стреми да биде тесна и удобно се вклопуваат - може лесно да се оштети, оставајќи постојан прст знаци, се протега, или дури и rips и солзи,
во материјалот. Да имаат трпение, и се користи бебе во прав великодушно на внатрешноста на вашата облека.
Друга опција е да се користи силикони-базирани сјајна производ или НЕ на база на масло лубрикант за да се направи ставање на вашата облека полесно.
2. Наместо грабање латекс материјал се со вашите прсти, со што се зголемува веројатноста за напуштање прст indentations
или предизвикувајќи штета на вашиот облека, го користите вашиот цела рака да се повлече на облека.
Ја користите вашата рака да се префрлат на латекс и постепено shift додека облека е во место, правилно и ќе се чувствуваат удобно.
Употреба како многу бебе во прав или смазка како се чувствувате вие треба;вишокот секогаш може да биде суспендиран за исклучување, како што е потребно.
3. Toremove вашата облека, го следат истиот се повлече и промена метод да се отстрани garmentswith грижа.
Латекс нега
Ако сакате да уживате во вашиот латекс облека за долго време, а потоа на нејзините витални за да се грижи за тоа!
Во Принцип
1. Домаќинство масла, машински масла и greases може да предизвика сериозна штета на вашиот латекс облека, чувајте го подалеку.
2. Екстремната топлина ќе се топи на латекс. (Радијатори, свеќи и сл.)
3. Сончевата светлина ќе предизвика промена на бојата! Не го изложувајте латекс за подолг временски период во сончева светлина.
4. Вода и висока влажност ќе ги уништи и бојата на латекс. чувајте го сув!
5. Метал, вклучувајќи и пени итн. ќе дамка на латекс! Имајте на латекс далеку од тоа!
6. Никотинот ќе дамка на латекс. чувајте го подалеку.
7. Остри предмети, вклучувајќи долго ноктите лесно може да предизвика дупки или rip вашиот латекс облека.

Подробности

Източник:
Мъж XS, мъж S, човек M, мъж L, мъж XL, мъж XXL, жена XS, жена S, жена M, жената L, жена XL, жена XXL
Специална Употреба:
Костюми
Герои:
Дезмънд Майлс
Тип На Източника На:
Аниме
Компоненти:
Легинсы
Пол:
Унисекс
търговска марка:
KD СТАРОМОДЕН ДИЗАЙН
Тип Елемент:
Спускане
Номер На Модела:
CK-0037
Материал:
латексови слипове гумени гащи, панталони
Размер:
Латексный лист 0,4 мм
Цвят:
Прозрачен

Те също купуват с този продукт