.

.

Аниме Card Captor Sakura Sakura Kinomoto Tomoyo Daidouji Ninita Kimono Party Lolita Dress Uniform cosplay костюм независимо от размера на нова

Аниме Card Captor Sakura Sakura Kinomoto Tomoyo Daidouji Ninita Kimono Party Lolita Dress Uniform cosplay костюм независимо от размера на нова

Оценки на купувача:

BGN 191.81
Брой продукти
В магазина


Аниме Картичка Captor Сакура Сакура Kinomoto Tomoyo Daidouji Ninita Кимоно Партија Лолита Фустан Униформа Cosplay Костим Било која Големина НОВИ
Опис
Состојба : Нова
Материјал : Полиестер/Униформа Платно
Ова вклучува : 1*грб+1*фустан+1*bowknot+1*појас
Големина на :
или Нарачана ве молиме изберете "Една големина" и им даде на вашиот големината на телото(Пол,висина,тежина,биста,половината,колковите,рамо) за нас,ви благодариме^^
Боја : Може да се разликуваат различни меѓу CRT и LCD екрани. Ве МОЛИМЕ НЕ ГО КУПИТЕ, ако сте премногу чувствителни на најмала боја разлика,ви благодариме за вашето разбирање^^
Врати 1. Ако овој предмет не е она што го сакате, pls чувајте го она што беше, и го испрати назад преку воздухопловната со следење Бр. во 1 недела откако ќе ја добијат. Ние ќе издаде наплата откако ќе се добие парцела. 2. Ако објектот е прекината за време на превозот, pls контактирајте со нас. Ние може да обезбеди соодветна компензација. ве молиме не грижете се. Плаќање прифаќаме само Alipay . Ние го цениме ако може да се плати за објектот, веднаш штом ќе понудата. Предмети ќе биде предаден, ние по добивањето на уплатата. Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден откако Исплата е расчисти. Повеќето од нашите пратки се преку Кина Пост Воздухопловната (Бесплатен Превозот) : САД : 15-20working дена да пристигнат. Други земји : 25-45days да пристигнат ние, исто така може да брод преку негово барање. Од Експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/DPEX) : околу 5-7 работни дена за повеќето земја, купувачот треба да додадете превозот надомест екстра. Сепак, ние не може да гарантира точно време на испорака, поради обичај/post office што е надвор од нашата контрола. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере тоа ние ќе ви испратиме следење на број и следење на веб-сајтот на вашата е-пошта откако ќе брод надвор од објектот. Ве молиме проверете ја вашата е-пошта. Некои земји може да ви наплати обичај такси, ако вредноста е на високо ниво. Ние не плаќаме за било обичај такси. Обично ние ќе го испрати како Подарок и пишување пониска вредност на пакетот.

Подробности

Размер:
S, M, L
Специална Употреба:
Костюми
Материал:
Polyester
Компоненти:
Рокли
Номер На Модела:
облекло за партита
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Комплекти
Герои:
Томойо Дайдудзи

Те също купуват с този продукт