.

.

sun wukong monkey king costume for men The monkey king wukong хелоуин costimes sun Wukong costume sun Wukong cosplay

sun wukong monkey king costume for men The monkey king wukong хелоуин costimes sun Wukong costume sun Wukong cosplay

Оценки на купувача:

BGN 415.84
Брой продукти
В магазина


Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам тука. Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука :
.
Превозот
Ние нудиме редовни Кина Пост Воздух Mail превозот метод. Тоа трае околу 15~25 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА),други земји 20~40 дена. Понекогаш е потребно повеќе подолго време. Па мора под итно да се дојде на ред,plese изберете и други методи. За време на божиќ или на други фестивали,времето за испорака може да биде од 5~7 дена подоцна.
Предупредување
ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".
Политика На Враќање
1. Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети.
( бидејќи на костим посебност,ве молиме, напишете враќање на следење на број во рок од 3 дена по receiveing стоки )
2. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови, додатоци.
3. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети.
4. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
по примерот : облека,кејп,појас,подигање на облека,крзно маска,раководител декорација
XXS : висина 110cm
XS : висина 120cm
S : висина 130cm
М : висина 140cm
L : 150cm висина
XL : висина 160cm
XXL : 170cm висина
3 XL : висина 180cm
купувачот се покаже :

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Специална Употреба:
Костюми
Материал:
Polyester
Тип На Източника На:
Празник
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Комплекти
търговска марка:
FW PNYS
Герои:
костюм на Краля на маймуните
Компоненти:
Костюм

Те също купуват с този продукт