.

.

(C2-045) Дамски Силиконови Гумена Маска За Лице Cosplay Кигуруми Маска Кроссдрессинг Кукла Кигуруми Аниме Ролева Игра Може Да Коригира Вида На

(C2-045) Дамски Силиконови Гумена Маска За Лице Cosplay Кигуруми Маска Кроссдрессинг Кукла Кигуруми Аниме Ролева Игра Може Да Коригира Вида На

Оценки на купувача:

BGN 1002.00 -5 %
BGN 1054.38
Брой продукти
В магазина


Повеќе производи,pls видите нашата онлајн продавница :
Опис :
Аниме карактер : НИКОЈ
Производ вклучува : Целосна главата маска x1, перика x 1 со Овој Kigurumi маска е чиста рачно изработени со супер квалитет со силиконска гума и деликатна изработка. Тоа е целосна главата, перика е вклучена. Превозот : Бесплатен превозот со најбрз 3 до 5 работни денови за испорака метод. Плаќање на рати (plz контактирајте ме) : јас го прифаќам 50% депозит пред производство и 50% биланс на плаќање пред превозот. Јас ќе ти пратам слики од маската откако се заврши, кога можам да добијам остатокот за плаќање, јас ќе брод надвор со Најбрзиот превозот метод(3 до 5 работни денови за испорака) Големина : Ние треба вашата два measurments(CM) Зелена : максимум круг низ веѓата Црвена : максимум круг низ брадата (C2-045) Женски Силиконска Гума Лицето Маска Cosplay Kigurumi Маски Crossdresser Кукла Kigurumi Аниме Улога Игра Може да го Прилагодите Тип За Обработка на време : Нашите маски се сите рачно изработени по нашите клиенти поставени со цел, тоа ќе трае околу 1-2 месец да се направи . Па ние не прифаќаме раш цел. И ние не прифаќаме откажете нарачката во текот на обработка на време. Ви благодариме за вашето разбирање. За повратни информации : повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.Ви благодарам многу за вашата помош. Повеќе производи,pls видите нашата онлајн продавница :

Подробности

Специална Употреба:
Костюми
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Тип Елемент:
Маска
Герои:
Костюми На Герои От Анимационни Филми
Материал:
Силикагел
Герои:
Аниме Маска Кигурум
Материал:
Силикон

Те също купуват с този продукт