.

.

2018 новият пристигането на Пролетта бродирани принцеса обувки на хлапето момичета лук мека подметка новороденото дете мокасини обувки

2018 новият пристигането на Пролетта бродирани принцеса обувки на хлапето момичета лук мека подметка новороденото дете мокасини обувки

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -2 %
BGN 6.13
Брой продукти
В магазина


Предмет тип : бебе девојка чевли
Материјали : Brand New Висок Квалитет на Боја : како на сликата
US1= 0-3М = 10.5 см insole должина на чевли
US2 = 3-6 M = 11.5 cm insole должина на чевли
US3 = 6-12 M = 12.5 cm insole должина на чевли
Ни Големината не е во ред,ве Молиме проверете ја вашата големина acording бебе е метри должина, отколку на возраста.
Answer : ___________________________ Note : Нашата единица е cm ,и 1 инч=2.54 см
2. Пл леснотија овозможи insole должина 0.5 сантиметри грешка поради прирачник за мерење на големината на табелата. 3. Бројот на обележани во чевлите' единствена е Cina големина, не на ЕУ големина!!! 4. Сите чевли ќе биде shiped без пакување кутија, ние ќе pack нив многу добро со меур кеси!!! 5. Pls мерка на вашето дете' нога должина како што е подолу. Ако нејзината/неговата нога должина sis 11.5 cm, можете да додадете 0.5-1cm. Тоа е да се каже, изберете insole должина 12/12.5. Ви благодариме за вашата поддршка за Купување Забелешка : 1.Големина стандарди што ние продавница е различен,одберете големината треба да се погледне на големината на топ листите. 2.Ако не знаете како да се избере големината,ве молиме оставете порака за да кажете нас,ние веднаш ќе се вратам на вас.

Подробности

Обувки Размер:
1, 2, 3
Отдел Име:
Дете
Тип Елемент:
Първите Ходоки
Материал На Подметката На:
корк
Елемент На Модата:
Пеперуда-възел
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
търговска марка:
РОМИРУС
Горния Материал:
Платно
Вид На Модела:
Цвете
Пол:
Миличка
is_customized:
Yes
Отдел Име:
Детски Обувки
Тип Елемент:
Обувки За Рокли
Възрастова Група:
US1#; US2#; US3#

Те също купуват с този продукт