.

.

Подобряване! 9шт пълен комплект baby bumper памук бебешко кошче комплект постелки карикатура детски легла подвижна, 4bumper / лист / възглавница / одеяло

Подобряване! 9шт пълен комплект baby bumper памук бебешко кошче комплект постелки карикатура детски легла подвижна, 4bumper / лист / възглавница / одеяло

Оценки на купувача:

BGN 135.00 -5 %
BGN 142.08
Брой продукти
В магазина


ткаенини се направени од памук, со добар квалитет.
Пакет Содржи :
9pcs=4bumper+лист+pillowcase+перница пополнување+прекривки маска+прекривки пополнување
Големина на :
браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm ( ве молиме изберете една,и напишете го големина во забелешка,ви благодариме)
лист : 130*95cm
перница : 40*25cm
прекривки : 130*100cm
Боја :
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days., Може да се постигне сите земји во светот,
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Повратни информации : 1. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме

Подробности

Възрастова Група:
Децата кърмене възраст
Техника:
Яка
Възрастова Група:
0-3 месеца,7-9 месеца,от 2 години, от 10-12 месеца,от 19 до 24 месеца,13-18 месеца,4-6 месеца
Размер:
120*65,110*65,105*60,115*65,120*60,110*60,120*70
Пол:
Унисекс
търговска марка:
DMP
Материал:
100% памук
клас:
Качество
Номер На Модела:
2j8
Попълване на:
Памук
Вид На Модела:
Точка
Стил:
Чаршаф на леглото
Стил:
rj8
брой:
76
Материал:
100% памук

Те също купуват с този продукт